AFTAT
Astroloji
Günlük Yorumlar

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir. Astroloji kader değildir, herşey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir.

Koç
Gizli saklı kalmış bazı konular tekrar açılabilir ve arkanızdan konuşulan dedikodularla bir kez daha şahit olabilirsiniz. Konuşmalardan çok da etkilenmeden yürümeye devam etmelisiniz. İş hayatınızla ilgili sürpriz gelişmeler olabilir. Duygusal konularda size ilanı aşk edilebilir, sürprizlere açık olun.
Boğa
Yatırım kaynaklarınızla ilgili yeni görüşmeler yaparak güne başlayabilirsiniz. Sağlıkla ilgili konular bugün gündeminizi oluşturabilir. Sağlığınızı ihmal etmeden gerekli muayene ve kontrolleri zamanında yaptırmalısınız. Hayallerinizi gerçekleştirmek için biraz daha çalışmalı ve doğru hamleler yapmaya önem vermelisiniz.
İkizler
Geçmişte yaptığınız maddi hatalar bugün karşınıza gelebilir. Çözüm odaklı olarak bu konuyu sonlandırmalısınız. Disiplinli yapınız iş hayatında sizi sert biri kişilik olarak tanımlatabilir. İnsanlara sıcacık neşeli enerjinizi yansıtmalısınız doğal olun.
Yengeç
Derin düşünmeye çok seviyor olabilirsiniz. Her şeyi tekrar tekrar düşünüp kafanızda yaşamak sizi aynı kısır döngü içinde tutar. Düşündükleriniz size ağır geliyor ve sizi baskılıyorsa bakış açınızı yüzeyselleştirmelisiniz. Geçmiş harcamalarınız bugün yeniden önünüze çıkabilir. Ödeme konusunda ailenizden destek almalısınız.
Aslan
İş hayatınızda duyduğunuz bazı gerçekler sizin bildiğiniz gibi olmayabilir. Çevreyi gözlemleyerek gerçekleri kavramaya çalışmalısınız. İş veya aşk partneriniz ile aranızda gerginlikler olabilir. Ani davranışlar sergilemek yerine öfkenizi kontrol ederek konuşmaya çalışmalı ve soğukkanlılıkla hareket etmelisiniz. Olayları büyütmeden çözüme kavuşturmalısınız.
Başak
Geçmişte yaşadığınız bir ilişkiden aniden bir telefon alabilirsiniz. Bu bir özür telefonu da olsa yeniden başlayıp başlamamak konusunda kararsız kalabilirsiniz. Burada yapacağınız tek şey iç sesinizi dinlemek, o size gereken cevabı verecektir. Gelecek planlarınızı belirlemek için harekete geçmelisiniz. Zamanı doğru değerlendirin.
Terazi
Gizli kalmış olayların ortaya çıkabileceği bir gün. Gerçekleri duymak sizi incitse de olayları kabullenip kabullenmemek sizi duygularınız ile eş değer olacaktır. Ruhsal sıkışmışlık hissi yaşayabilirsiniz. Sevdiklerinizle vakit geçirmek size iyi gelecektir.
Akrep
Yeni bir iş konusu gündeminizde yer alabilir ve bunun için şehir değişikliği yapmanız gerekebilir. Bu konuda siz gitmeye gönüllü olsanız da partneriniz veya aileniz sizinle aynı düşüncede olmayabilir. Ama bu konuda kendinizi doğru ifade ederseniz gereken desteği alabilirsiniz. Kendi içinizde yaşamayı bırakmalısınız.
Yay
Tutkularınızla mantığınız arasında kalabilirsiniz. Kendinize bir seçim alanı yaratma düşüncesi içinde olmanız sizi çalıştığınız ortamı ve şartları iyileştirmeye ve orada yükselerek bir seçim yapma şansı elde etmeye izin verecektir. Biraz daha gayretli olmalı, iş hayatınızda fazla alınganlık ve duygusallık yapmadan çalışmalısınız. Biraz kendinizle vakit geçirmek size iyi gelecektir.
Oğlak
İlişkinizi bir adım ileriye taşımak için güzel bir gün olabilir. Partnerinizin de düşüncelerini alarak gelecek planlarınızı şekillendirmek isteyebilirsiniz. İş yerinizdeki suskunluğunuz iş arkadaşlarınız tarafından fark edilebilir eğer problemleriniz varsa onlardan destek alarak çözebilirsiniz.
Kova
Gizli konular ve sansasyonel olaylarla yüzleşme yaşayabilir ve yaşadığınız şok etki gün boyu devam edebilir. Sakin davranışlar sergileyerek olayları açığa kavuşturmak için tam zamanı. Şimdi taşları istediğiniz gibi oynayabilir ve oyunu siz kazanabilirsiniz. Size iyi gelebilecek bir ilişkiyi başlatmak üzere olabilirsiniz. Aşkınızı özgürce yaşayın.
Balık
Geçmişteki ilişkinizi unutamıyor olabilirsiniz. Onu bitirmek konusunda gerçekçi çözümler içinde olmadığınız sürece bitirmeniz zor olabilir. Artık geçmişi geride bırakmayı bilmelisiniz. Ana odaklanmalısınız. Hayat her daim yenilenmeyi seviyor, sizin de gözünüz hep yenilenmek üzerine olmalı…
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.