AFTAT
Eğitim Haber Girişi: 06.05.2021 - 11:34, Güncelleme: 06.05.2021 - 11:34

“Eğitimde Yaratıcılık ve Oyun Tasarımı” eğitimi ile 5 ilde

 

“Eğitimde Yaratıcılık ve Oyun Tasarımı” eğitimi ile 5 ilde

“Eğitimde Yaratıcılık ve Oyun Tasarımı” eğitimi ile 5 ilde
Anadolu Vakfı “Değerli Öğretmenim Programı”   Öğretmenlerin, değişen koşullar karşısında bilgi, beceri ve yetkinliklerini arttırmayı ve bu sayede gelecek nesillere eğitim ile dokunarak ülkemizin yeteneklerinin gelişimine destek olmayı amaçlayan “Değerli Öğretmenim Programı” devam ediyor. Anadolu Vakfı program kapsamında, 5 Mayıs’ta aynı anda düzenlenen “Eğitimde Yaratıcılık ve Oyun Tasarımı” eğitimi ile Afyonkarahisar, Adana, Kastamonu, Hakkari ve Artvin’deki öğretmen ve idarecilerle buluşuyor.   Değerli Öğretmenim Programı ile eğitim ve seminer faaliyetlerini sürdüren Anadolu Vakfı, artan ve sürekli geliştirilen eğitim çeşitleri ve güçlü eğitmen kadrosu ile hem gençlerin hem de öğretmenlerin geleceğine katkı sağlıyor. Pandemi sürecinde programı çevrimiçi platformlara taşıyan Anadolu Vakfı, bu sayede eğitimleri kesintisiz olarak sürdürüyor. 55 ile ulaşan projede 5 Mayıs’ta Afyonkarahisar, Adana, Kastamonu, Hakkari ile Artvin’deki öğretmen ve idarecilerle buluşuluyor. Program kapsamında 5 ilde aynı anda “Eğitimde Yaratıcılık ve Oyun Tasarımı” eğitimi düzenleniyor.   2023 Eğitim Vizyonu doğrultusunda hazırlandı Milli Eğitim Bakanlığı’nın 2023 Eğitim Vizyonu doğrultusunda hazırlanan Anadolu Vakfı ‘Değerli Öğretmenim Programı’, gelecek nesillere eğitim ile dokunmayı ve ülkemizin yeteneklerinin gelişimine destek olmayı amaçlıyor. Eğitim programlarına Türkiye’nin dört bir yanındaki öğretmenlerin yanı sıra eğitim alanında görev yapan yönetici, okul idare ekipleri de katılıyor. 2013 yılından bu yana 170 bine yakın öğretmene ulaşan program, toplumu geleceğe taşıyacak değerli öğretmenlerin; sürekli değişen dünya ve koşullar karşısında fark yaratabilen, araştıran, sorgulayan profesyoneller olarak bilgi, beceri ve yetkinliklerini arttırmayı hedefliyor.   İl Milli Eğitim Müdürlükleri iş birliği ile yürütülüyor Anadolu Vakfı’nın sürdürmekte olduğu “Değerli Öğretmenim Programı” Kendini Geliştir, İşini Geliştir ve Öğrencini Geliştir olarak üç ayrı modülden oluşuyor. Kendini Geliştir modülünde; iletişim dilinin ve şeklinin yeniden tasarlanmasına destek olunuyor, olaylara dışarıdan bakma,
“Eğitimde Yaratıcılık ve Oyun Tasarımı” eğitimi ile 5 ilde

Anadolu Vakfı “Değerli Öğretmenim Programı”

 

Öğretmenlerin, değişen koşullar karşısında bilgi, beceri ve yetkinliklerini arttırmayı ve bu sayede gelecek nesillere eğitim ile dokunarak ülkemizin yeteneklerinin gelişimine destek olmayı amaçlayan “Değerli Öğretmenim Programı” devam ediyor.

Anadolu Vakfı program kapsamında, 5 Mayıs’ta aynı anda düzenlenen “Eğitimde Yaratıcılık ve Oyun Tasarımı” eğitimi ile Afyonkarahisar, Adana, Kastamonu, Hakkari ve Artvin’deki öğretmen ve idarecilerle buluşuyor.

 

Değerli Öğretmenim Programı ile eğitim ve seminer faaliyetlerini sürdüren Anadolu Vakfı, artan ve sürekli geliştirilen eğitim çeşitleri ve güçlü eğitmen kadrosu ile hem gençlerin hem de öğretmenlerin geleceğine katkı sağlıyor.

Pandemi sürecinde programı çevrimiçi platformlara taşıyan Anadolu Vakfı, bu sayede eğitimleri kesintisiz olarak sürdürüyor.

55 ile ulaşan projede 5 Mayıs’ta Afyonkarahisar, Adana, Kastamonu, Hakkari ile Artvin’deki öğretmen ve idarecilerle buluşuluyor.

Program kapsamında 5 ilde aynı anda “Eğitimde Yaratıcılık ve Oyun Tasarımı” eğitimi düzenleniyor.

 

2023 Eğitim Vizyonu doğrultusunda hazırlandı

Milli Eğitim Bakanlığı’nın 2023 Eğitim Vizyonu doğrultusunda hazırlanan Anadolu Vakfı ‘Değerli Öğretmenim Programı’, gelecek nesillere eğitim ile dokunmayı ve ülkemizin yeteneklerinin gelişimine destek olmayı amaçlıyor.

Eğitim programlarına Türkiye’nin dört bir yanındaki öğretmenlerin yanı sıra eğitim alanında görev yapan yönetici, okul idare ekipleri de katılıyor.

2013 yılından bu yana 170 bine yakın öğretmene ulaşan program, toplumu geleceğe taşıyacak değerli öğretmenlerin; sürekli değişen dünya ve koşullar karşısında fark yaratabilen, araştıran, sorgulayan profesyoneller olarak bilgi, beceri ve yetkinliklerini arttırmayı hedefliyor.

 

İl Milli Eğitim Müdürlükleri iş birliği ile yürütülüyor

Anadolu Vakfı’nın sürdürmekte olduğu “Değerli Öğretmenim Programı” Kendini Geliştir, İşini Geliştir ve Öğrencini Geliştir olarak üç ayrı modülden oluşuyor. Kendini Geliştir modülünde; iletişim dilinin ve şeklinin yeniden tasarlanmasına destek olunuyor, olaylara dışarıdan bakma,

Afyon HABERİ

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve afyonhaberturk.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.