Haber
12 Şubat 2020 - Çarşamba 10:46 Bu haber 601 kez okundu
 
GÜNDEM Haberi

Aralıklı yağmurlu geçeceği tahmin ediliyor.

 

HAVA SICAKLIĞI: Mevsim normalleri üzerinde olacağı tahmin ediliyor.

 

RÜZGAR: Güney, Güneyabatılı yönlerden orta kuvvette eseceği tahmin ediliyor.

UYARILAR:

Güncel Meteorolojik Uyarı Bulunmamaktadır.

İL VE İLÇELERİMİZDE HAVA: En Yüksek (°C)

A.KARAHİSAR Merkez Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmurlu. 9 Basmakçı Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmurlu. 12 Bayat Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmurlu. 8 Bolvadin Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmurlu.

8 Çay Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmurlu. 8 Çobanlar Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmurlu.

9 Dazkırı Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmurlu. 12 Dinar Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmurlu. 11 Emirdağ Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmurlu.

9 Evciler Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmurlu. 11 Hocalar Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmurlu. 7 İhsaniye Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmurlu. 8 İscehisar Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmurlu.

8 Kızılören Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmurlu. 8 Sandıklı Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmurlu. 9 Sinanpaşa Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmurlu. 8

Sultandağı Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmurlu. 8 Şuhut Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmurlu. 9

DENİZLİ Merkezefendi Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı hafif yağmurlu. 16 Acıpayam Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı hafif yağmurlu. 11 Pamukkale Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı hafif yağmurlu.

16 Babadağ Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı hafif yağmurlu. 12 Baklan Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı hafif yağmurlu. 10 Bekilli Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı hafif yağmurlu. 11 Beyağaç Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı hafif yağmurlu.

14 Bozkurt Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı hafif yağmurlu. 10 Buldan Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı hafif yağmurlu. 14 Çal Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı hafif yağmurlu. 11 Çameli Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı hafif yağmurlu. 10 Çardak Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı hafif yağmurlu. 12 Çivril Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı hafif yağmurlu.

11 Güney Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı hafif yağmurlu. 11 Honaz Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı hafif yağmurlu. 15 Kale Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı hafif yağmurlu. 10 Sarayköy Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı hafif yağmurlu.

17 Serinhisar Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı hafif yağmurlu. 11 Tavas Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı hafif yağmurlu. 12

UŞAK Merkez Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmurlu. 10 Banaz Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmurlu. 9 Eşme Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmurlu. 12 Karahallı Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmurlu.

11 Sivaslı Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmurlu. 10 Ulubey Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmurlu.

Kaynak: Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: ,
Yorumlar
Haber Yazılımı