Haber
26 Aralık 2019 - Perşembe 01:37 Bu haber 3755 kez okundu
 
İlimizin en köklü mekanlarından olan ve Afyonkarahisarlıların kuruyemiş denince aklına gelen isim olan Kurtuluş Kuruyemiş yılbaşına şimdiden hazır.
- Haberi

Yeni yıl nedeniyle çeşitli  kampanyaların düzenlendiği, indirim ve hediyelerin oluşturulduğu Kurtuluş caddesi Sanat okulu karşısındaki Kurtuluş Kuruyemiş'te bu yılbaşı fiyatlarda büyük indirimler yapıldı.

Yılbaşına özel taze ve hijyenik olarak hazırlanan kuruyemişleri müşterilerine sunmaya hazırlanan Kurtuluş Kuruyemiş işletmecisi Tamer Orhan ve Fatih Yılmaz, günlerden bu yana sürdürdükleri hazırlıklarını da tamamladılar.

Çekirdekten, Fındığa, Fıstıktan Leblebiye ve kuruyemiş çeşitleriyle müşterilerinin yılbaşı akşamını süsleyecek olan Kurtuluş Kuruyemiş'te 28-31 Aralık tarihleri arasında her 75 TL ve üzeri alışverişlerde müşterilerine sürpriz hediyeler verecek.

Tüm halkımızın yeni yılını kutlayan Kurtuluş Kuruyemiş işletmecisi Tamer Orhan, vatandaşları merdiven altı kuruyemişlerden de uzak durmaları konusunda uyardı.

Kurtuluş Kuruyemiş olarak tazeliğe ve hijyene büyük önem verdiklerini belirten Orhan; " Yılbaşı eğlencelerinin vazgeçilmezi olan kuruyemişler Kurtuluş Kuruyemişte taptaze olarak halkımızı bekliyor. Müşterilerimize yılbaşına özel indirimler yaptık. Tazeyi ve ucuzu anca burada bulabilirler. Her 75 TL'lik alışverişlerde ise müşterilerimize çeşitli hediyeler veriyoruz. Tüm halkımızı Kurtuluş Kuruyemiş'e bekliyoruz"dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ,
Yorumlar
Haber Yazılımı