Haber
30 Ağustos 2019 - Cuma 16:04 Bu haber 4635 kez okundu
 
30 Ağustos Zafer Bayramı Coşkuyla kutlandı
30 Ağustos Zafer Bayramı Coşkuyla kutlandı
GÜNDEM Haberi
30 Ağustos Zafer Bayramı Coşkuyla kutlandı

30 Ağustos Zafer Bayramı tüm yurtta olduğu gibi Afyonkarahisar’da da törenlerle kutlandı.
Program kapsamında önce Kocatepe Parkı Atatürk Anıtına çelenkler sunuldu. Daha sonra Vali Mustafa Tutulmaz 30 Ağustos Zafer Bayramı tebriklerini makamında kabul etti.
 
Törene Vali Tutulmaz’ın yanı sıra, Milletvekilleri Burcu Köksal ve İbrahim Yurdunuseven, İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğg. Özdemir Şan, Zafer Haftası kutlamaları için ilimize gelen misafir Generaller, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, siyasi partilerin temsilcileri, askeri erkân ve daire müdürleri katıldı.

Kocatepe Parkı’nda düzenlenen tören Vali Mustafa Tutulmaz, Garnizon Komutanı Tuğg. Özdemir Şan ve Belediye Başkan Mehmet Zeybek tarafından Atatürk Anıtı’na çelenk sunulması ile başladı. Daha sonra saygı duruşunda bulunulmasının ardından İstiklal Marşının okunmasıyla Kocatepe Parkı’ndaki tören sona erdi.

Çelenk sunma töreninin ardından Vali Tutulmaz, makamında Zafer Bayramı tebriklerini kabul etti. Makamında İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğg. Özdemir Şan, Belediye Başkan Mehmet Zeybek ile birlikte tüm protokol üyelerini, Siyasi Parti temsilcilerini, Sivil Toplum kuruluş temsilcilerini kabul eden Vali Mustafa Tutulmaz, tebrikleri kabulü sırasında katılanların ve tüm halkımızın 30 Ağustos Zafer Bayramını kutladı.
Kaynak: Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: 30, Ağustos, Zafer, Bayramı, Coşkuyla, kutlandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'user_id': 'USER_ID'});