Haber
12 Ağustos 2016 - Cuma 15:24 Bu haber 882 kez okundu
 
BELEDİYESPOR YENİ YÖNETİMİNDEN ZİYARET
BELEDİYESPOR YENİ YÖNETİMİNDEN ZİYARET
GÜNDEM Haberi
  BELEDİYESPOR YENİ YÖNETİMİNDEN ZİYARET

  BELEDİYESPOR YENİ YÖNETİMİNDEN ZİYARET

        Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Afyon Belediyespor Kulübü'nün halef-selef başkanları Abdullah Aydoğan ve Hüseyin Çetinbaş'ı makamında kabul etti.

                Kulübün yeni yönetim kurulu üyelerinin de katıldığı ziyarette, Abdullah Aydoğan'dan görevi devralan Hüseyin Çetinbaş, hizmetlerinden dolayı Aydoğan'a teşekkür plaketi takdim etti.

               Afyon Belediyespor’un üç sezon boyunca başkanlığını yürüten Abdullah Aydoğan ve yardımcılarının görevden ayrılmasının ardından yapılan olağanüstü genel kurulla görevi devralan Hüseyin Çetinbaş ve yönetimi Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'a nezaket ziyaretinde bulundu. Kulübün eski Başkanı Abdullah Aydoğan'ın da hazır bulunduğu ziyarete, Yönetim Kurulu Üyeleri; Eyüp Selman Yavuz, Mehmet Özer, Metin Genelioğlu, Hüseyin Tokman, Mazhar Özsoy ve Ömer Özpınar katıldı.                  

                Ziyarette, öncelikle Abdullah Aydoğan ve yönetiminin üç yıl boyunca kulübü başarılı bir şekilde yönettiğini ifade eden Başkan Burhanettin Çoban, emeklerinden dolayı kendilerine teşekkür etti. Başkan Çoban, Çetinbaş ve yönetimine ise hayırlı olsun dileklerini ileterek görevlerinde başarılar diledi. Afyon Belediyespor Kulübü Başkanı Hüseyin Çetinbaş da, "Sayın Abdullah Aydoğan'a Belediyespor'a verdiği desteklerden ve emeklerinden dolayı teşekkür ediyor, bizleri yalnız bırakmayacağını ve destek vereceğini biliyoruz" diyerek teşekkür plaketi takdim etti.

Kaynak: (Afyonkarahisar Belediyesi) - Afyonkarahisar Belediyesi Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: , , BELEDİYESPOR, YENİ, YÖNETİMİNDEN, ZİYARET
Yorumlar
Haber Yazılımı