Haber
15 Mart 2017 - Çarşamba 15:49 Bu haber 946 kez okundu
 
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN BELEDİYEMİZE ZİYARET
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN BELEDİYEMİZE ZİYARET
GÜNDEM Haberi
  CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN BELEDİYEMİZE ZİYARET

 

                Afyonkarahisar'da hizmete girecek 275 eserin toplu açılışı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından gerçekleştirildi.

                Kente büyük bir coşkuyla karşılanan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhuriyet Meydanı'nda on binlerce vatandaşın katılımıyla gerçekleşen açılış programı öncesi, Afyonkarahisar Belediyesi'ni ziyaret etti.

                Cumhurbaşkanı Erdoğan burada, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, eşi Emine Çoban, Belediye Başkan Yardımcıları; Ayfer Örten, Sabri Demirkapu ve Ziya Arı, Belediye Özel Kalem Müdürü Mehmet Savaş ile Belediye Meclis Üyeleri; Şükrü Genelioğlu, Betül Tarkan ve Günay Kart tarafından çiçeklerle karşılandı.

                Belediyi giriş katında hizmet veren Beyaz Masa Birimi'nde görevli personellerle bir süre sohbet eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, daha sonra Başkanlık makamına geçerek, Başkan Burhanettin Çoban'la görüşmede bulundu.  

                Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı Afyonkarahisar'da ağırlamaktan büyük mutluluk ve onur duyduklarını ifade eden Başkan Burhanettin Çoban, ziyaret sırasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Belediye hizmetleriyle ilgili brifing verdi.

                Ziyaret sonunda, Afyonkarahisar Belediyesi Şeref Defteri'ni imzalayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, şu satırları kaleme aldı: "Afyonkarahisar'da bulunmaktan ve Belediyemizi ziyaret etmekten büyük mutluluk duyuyorum. Belediye Başkanımıza ve ekibine Allah'tan muvaffakiyetler diliyorum"

                Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ziyareti sırasında, Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak ve milletvekilleri ile birlikte il protokolü eşlik etti.

Kaynak: (Afyonkarahisar Belediyesi) - Afyonkarahisar Belediyesi Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: , , CUMHURBAŞKANI, ERDOĞANDAN, BELEDİYEMİZE, ZİYARET
Yorumlar
Haber Yazılımı