Haber
04 Kasım 2016 - Cuma 16:42 Bu haber 2113 kez okundu
 
GÜL NESİL ANAOKULU'NDAN ÖRNEK PROJE
GÜL NESİL ANAOKULU'NDAN ÖRNEK PROJE
EĞİTİM Haberi
  GÜL NESİL ANAOKULU'NDAN ÖRNEK PROJE

  GÜL NESİL ANAOKULU'NDAN ÖRNEK PROJE

                Gül Nesil Anaokulu öğrencileri, değerler eğitimi çerçevesinde topladıkları ilaç, oyuncak, mutfak malzemesi ve ayakkabıları ihtiyaç sahibi ailelere ve çocuklara ulaştırılmak üzere Afyonkarahisar Belediyesi Yardım Birimi'ne bağışladı.

                Çocuklara sadaka kültürünü aşılamak adına örnek bir projeye imza atan Gül Nesil Anaokulu, hem öğrencilerin sadakanın önemini daha iyi anlamalarını hem de ihtiyaç sahibi ailelere katkı yapmalarını sağladı. Anaokulu Müdür Yardımcısı Aynur Yurtyapan'ın organize ettiği proje çerçevesinde, evlerindeki kullanmadıkları ilaç, oyuncak, mutfak eşyası ve ayakkabıları okula getiren öğrenciler, daha sonra bunları ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak üzere Afyonkarahisar Belediyesi Yardım Birimi'ne bağışladı.

                "HAYATINIZ BOYUNCA BU DEĞERLERE BAĞLI KALIN"

                Muhtarlık ve Sosyal Hizmetler Müdürü Cem Kasapoğlu; Yardım Birimi Sorumlusu Ahmet Çınar, Belediye Eczane Sorumlusu Suat Beypazar ve Yardım Birimi personeli Nesrin Üner ile birlikte Gül Nesil Anaokulu'nu ziyaret ederek, öğrencilerin topladıkları yardım malzemelerini teslim aldı. Anaokulu Müdür Yardımcısı Aynur Yurtyapan ve okul öğretmenlerini bu projeden dolayı tebrik eden Muhtarlık ve Sosyal Hizmetler Müdürü Kasapoğlu, yardımları nedeniyle de anasınıfı öğrencilerine teşekkür ederek, hayatları boyunca bu tür değerlere bağlı kalmalarını öğütledi

Kaynak: (Afyonkarahisar Belediyesi) - Afyonkarahisar Belediyesi Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: , , GÜL, NESİL, ANAOKULUNDAN, ÖRNEK, PROJE
Yorumlar
Haber Yazılımı