AFYONKARAHİSAR CANLI İZLE
Haber
21 Temmuz 2016 - Perşembe 22:37 Bu haber 830 kez okundu
 
Yüzemeyen Uçamaz!
Yüzemeyen Uçamaz!
GÜNDEM Haberi
 Yüzemeyen Uçamaz!

 » Yüzemeyen Uçamaz!

Belediyemiz ve Özgül Termal Tesislerinin işbirliğiyle ilçemiz gençleri için  “yüzme kursu”  başlatılmıştır. İhsaniye’mizin bu güzide tesis yöneticilerine, gösterdikleri ilgi ve destekten dolayı teşekkür ediyoruz. Gençlerimizin yaz tatilinde hem yüzme öğrenmelerini, hem hoşça vakit geçirmelerini amaçlayan bu sosyal ve sportif faaliyetin süreklilik kazanabilmesi ve çok sayıda evladımızın yararlanabilmesi adına diğer tesis yöneticilerimizin benzer duyarlılık göstereceğinden elbette kuşku duymuyoruz.

Hepimiz çok iyi biliyoruz ki, erişilen her hedef hayal olmaktan çıkmıştır. Çocuklarımızın taleplerini dikkate alıp ihtiyaçlarına cevap vermeyi şiar edinmiş yöneticiler aynı zamanda gençlerimizin hayal gücünün gelişmesine de vesile olmaktadırlar.  Ve gerçekleştirilen her hayalin boşluğu daha üst seviyede bir hayal ile süslenmektedir. Dolayısıyla gençlerimizi daha yaratıcı, daha çarpıcı, daha verimli hayallerle buluşturmanın yolu öncelikle onları sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif anlamda ihya etmekten geçecektir.

Bu minvalde diyoruz ki, “yüzebilmek arzusu” ihtiyaç düzeyinde bir hayaldir. Bu karşılanmadan daha çok gayret, emek ve vizyon gerektiren “pilot” veya “astronot” olabilme hevesiyle buluşmak, böyle bir hayali zihinde pişirip tutkuyla bağlanmak imkansızdır.

Yani sözün özü; Gençlerimizin hayal kurgusuna sıçratma kazandırabilmek de bizim hayalimizdir. İşte bu yüzden “Yüzemeyen Uçamaz” demekteyiz.

Saygılarımızla…

Şaban ÇABUK

İhsaniye Belediye Başkanı

   1 2  5

Kaynak: Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: , Yüzemeyen, Uçamaz
Yorumlar
Haber Yazılımı