Haber
14 Ağustos 2019 - Çarşamba 11:33 Bu haber 1313 kez okundu
 
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, kurban bayramı öncesi Ankara Seyranbağları Huzurevini ziyaret etti
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, kurban bayramı öncesi Ankara Seyranbağları Huzurevini ziyaret etti
GÜNDEM Haberi
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, kurban bayramı öncesi Ankara Seyranbağları Huzurevini ziyaret etti

.

Huzurevi Müdürü Nurhan Yeşilyurt’tan merkezde verilen hizmetler hakkında detaylı olarak bilgi alan Bakan Gül, daha sonra huzurevi sakinleriyle tek tek bayramlaşarak, çiçek ve hediye takdim etti.

Huzurevi sakinleriyle bir süre sohbet eden Bakan Gül, “Sizleri böyle görebilmek bizim için mutluluk. Dualarınızı alalım dedik. Bizler size hizmet etmek için her zaman hazırız.” dedi. Her yaşın ayrı güzellikleri olduğunu belirten Gül, “Bu yaşları görmek de bir nimet.” açıklamasında bulundu.

Bakan Gül, konuşmasında Adalet Bakanlığı Denetimli Serbestlik Daire Başkanlığının faaliyetleri hakkında da bilgiler verdi. Seyranbağları Huzurevinin boya, tadilat ve çevre temizliğinin Denetimli Serbestlik Dairesi tarafından yapıldığını vurgulayan Gül,  “Yaklaşan bayram öncesi burada kalan değerli büyüklerimizi ziyaret ettik.

Denetimli Serbestlik kapsamında buranın tadilat ve temizliğinin yanında değerli büyüklerimizin kişisel bakımları da yapılıyor.” ifadesini kullandı.

Huzurevi sakinlerinden Abbas Kemal Arslan da huzurevi ile ilgili yazdığı şiiri okuyarak, Bakan Gül’e ziyaretleri için teşekkür etti. 

Adalet Bakanı Gül, daha sonra doğum günü olan huzurevi sakinleriyle beraber pasta kesti. Yaklaşık bir saat süren ziyarette Gül, huzurevi sakinleriyle fotoğraf çektirdi.

Bakan Gül’e ziyaretinde Bakan Yardımcıları Cengiz Öner, Şaban Yılmaz, bakanlık bürokratları, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bürokratları eşlik etti. Bakan Gül ayrıca Denetimli Serbestlik Yükümlülerinin huzurevinde yaptığı çalışmalar hakkında bilgi alarak, yükümlülere yaptıkları çalışmalar için teşekkür etti.

Kaynak: Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: Adalet, Bakanı, Abdulhamit, Gül,, kurban, bayramı, öncesi, Ankara, Seyranbağları, Huzurevini, ziyaret, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı