İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Haber
04 Kasım 2019 - Pazartesi 17:12 Bu haber 2119 kez okundu
 
AFYONKARAHİSAR'IN MİLLİ MÜCADELEDEKİ ÖNEMİ ANLATILDI
AFYONKARAHİSAR'IN MİLLİ MÜCADELEDEKİ ÖNEMİ ANLATILDI
GÜNDEM Haberi
AFYONKARAHİSAR'IN MİLLİ MÜCADELEDEKİ ÖNEMİ ANLATILDI

Afyonkarahisar Belediyesi Kent Konseyi tarafından düzenlenen panelde Milli Mücadelenin 100. Yılı ve Milli Mücadelede Afyonkarahisar'ın önemi anlatıldı. 

Rehberlik Araştırma Merkezi (RAM) Salonunda düzenlenen panelde Prof. Dr. Ahmet Altıntaş tarafından “Milli Mücadelede Afyonkarahisar”, Prof. Dr. Kemal Yakut tarafından "1918-1922 Yılları Arasında Türkiye'yi Paylaşma Tasarıları" ve Ahmet Urfalı tarafından Milli Mücadele Edebiyatına ilişkin bilgiler verdi.

  Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in ev sahipliğinde, Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk, Kent Konseyi Başkanı Şemseddin Yasan, Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Canser Kuzu ve Kent Konseyi üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

   Programda ayrıca Afyon Kocatepe Üniversitesi Konservatuvar Bölümü Öğretim Görevlisi Ahmet Özen ve öğrencileri, milli mücadele dönemine ait kahramanlık türküleri seslendirdi.

   Panel sonunda Kent Konseyi Başkanı Şemseddin Yasan, Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Canser Kuzu ve AK Parti Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk tarafından konuşmacılara teşekkür plaketi verildi.

Kaynak: Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: AFYONKARAHİSAR'IN, MİLLİ, MÜCADELEDEKİ, ÖNEMİ, ANLATILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'user_id': 'USER_ID'});