Haber
08 Mayıs 2019 - Çarşamba 09:57 Bu haber 889 kez okundu
 
ARIK VE GÜMÜŞ’TEN SERTESER’E ZİYARET
BU BİR NÖBET SIRASIDIR
EKONOMİ Haberi
ARIK VE GÜMÜŞ’TEN SERTESER’E ZİYARET


“BU BİR NÖBET SIRASIDIR”
ATSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Muammer Türker’in de hazır bulunduğu ziyaret hakkında bilgi veren ASMMMO Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Arık, “Bizim görev süremiz doluyor. Görevimizi genç arkadaşlara gönül rahatlığıyla devredelim istiyoruz. Kurumlarımızı ve Odalarımız ile tanıştıralım, bir samimiyet oluşsun düşüncesiyle sizi ziyaret ediyoruz. Bu bir nöbet sırasıdır. Sırası gelen nöbeti tutsun diyoruz. Ben 2 dönem Genel Sekreterlik, 1 dönem Başkanlık yaptım. Hepsi kendi içimizden olan kardeşlerimize, nasip olursa görevi teslim edeceğiz” dedi. 
“ETKİLEŞİM VE İLETİŞİM SÜRECEK”
ASMMMO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve yeni dönem Başkan Adayı Serhat Gümüş de “8 yıldır Odamız’ın Yönetim Kurulu’nda bulunuyorum. Gerek Onursal Başkanımız Erdal Sayar Bey, gerek mevcut Başkanımız Kadir Arık Bey’in tecrübelerinden, enerjisinden çok çok faydalandık. Kadir Başkan’ın enerjisi, dürüstlüğü, samimiyeti bana örnek teşkil etmiştir. Bundan sonra da bize düşen görev, devraldığımız bayrağı ileri taşımaktır. Ticaret ve Sanayi Odası bizim için çok önemlidir. Şehrimizde ve ülkemizde ekonomiye yön veren bir kurumdur. Biz, Ticaret ve Sanayi Odası ile iletişimi ve etkileşimi en iyi şekilde sürdüreceğiz. Kazanan mesleğimiz, meslektaşımız ve şehrimiz olsun” diye konuştu 
“İYİ İLİŞKİLER İÇİNDEYİZ”
ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser ise ziyaret dolayısıyla teşekkür etti. Serteser, “Değerli Başkanım, 3 dönemdir Oda’da görev alıyor. Güzel hizmetler yaptı, çok teşekkür ederiz. Şirketlerimizin muhasebecileri sizin üyeleriniz. Muhasebecilerin defterlerine baktığı işverenler bizim üyemiz. Gerek Erdal Sayar’ın döneminde, gerek sizin döneminde olsun gayet iyi ilişkiler içinde, dirsek teması ile çalıştık. Bundan sonra da gelecek yeni yönetimle en iyi şekilde çalışacağız. Seçimler, demokratik bir şekilde gerçekleşecek. Seçimler, demokrasinin en önemli unsurudur” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ARIK, VE, GÜMÜŞ’TEN, SERTESER’E, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı