Haber
18 Kasım 2019 - Pazartesi 14:45 Bu haber 953 kez okundu
 
ATSO İHRACAT DESTEK OFİSİ HİZMET VERMEYE BAŞLADI
ATSO, İHRACAT, DESTEK, OFİSİ ,HİZMET, VERMEYE ,BAŞLADI
EKONOMİ Haberi
ATSO İHRACAT DESTEK OFİSİ HİZMET VERMEYE BAŞLADI


Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nda Ticaret Bakanlığı’nın oluru, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin onayıyla İhracat Destek Ofisi açıldı.

Ticaret Bakanlığı ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin imzaladığı protokol çerçevesinde açılması kararlaştırılan İhracat Destek Ofisi, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nda hizmet vermeye başladı. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’in imzaladığı protokolle açılan ATSO İhracat Destek Ofisi, ihtiyaçlar doğrultusunda ATSO üyelerine yönelik eğitim programları düzenleme, Dış Ticaret elemanı yetiştirme, öğrencilere ve kadın girişimcilere dış ticaret eğitimi verme gibi birçok faaliyet gerçekleştirebilecek.
 

7 GÜN 24 SAAT İHRACAT
 

TOBB’a bağlı 365 Oda ve Borsa içinde İhracat Destek Ofisi bulunan 47 Oda-Borsa’dan biri olan Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nda, ihracatçı üyeler 7 gün 24 saat ihracat onayı alabilecekler. İhracatçı üyeler, ihracat sürecinde sorunla karşılaşmaları hâlinde ATSO İhracat Destek Ofisi yoluyla, doğrudan Ticaret Bakanlığı ile temasa geçebilecekler. ATSO İhracat Destek Ofisi’nden yararlanmak isteyen üyelerimiz AR-GE ve Dış İlişkiler Birimi ile iletişim kurabilirler

Kaynak: Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: ATSO, İHRACAT, DESTEK, OFİSİ, HİZMET, VERMEYE, BAŞLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'user_id': 'USER_ID'});