Haber
09 Nisan 2017 - Pazar 12:07 Bu haber 1593 kez okundu
 
Baro Başkanlığının Türk Sanat Müziği Etkinliği Valimiz Yıldırım’ın Katılımıyla Gerçekleştirildi.
Baro Başkanlığının Türk Sanat Müziği Etkinliği Valimiz Yıldırım’ın Katılımıyla Gerçekleştirildi.
KÜLTÜR Haberi
Baro Başkanlığının Türk Sanat Müziği Etkinliği Valimiz Yıldırım’ın Katılımıyla Gerçekleştirildi.

 

 

Valimiz Aziz Yıldırım 5 Nisan Avukatlar Günü nedeniyle Afyonkarahisar Barosu tarafından düzenlenen Türk Sanat Müziği Topluluğu Nevbahar Akşamı Konserine katıldı.
 
Akü Atatürk Kongre merkezinde yapılan konsere Valimiz Aziz Yıldırım ve eşi Selma Yıldırım’ın yanı sıra, Baro Başkanı Av. Turgay Şahin, Müftü Şükrü Kabukçu, hakimler, savcılar, avukatlar ve kalabalık bir izleyici topluluğu katıldı.
Konser öncesi bir konuşma yapan Baro Başkanı Av. Turgay Şahin, başta Sayın Valimiz olmak üzere tüm izleyicilere ve avukat meslektaşlarına hoş geldiniz dedi. Afyonkarahisar Baro Başkanlığı olarak 5 Nisan Avukatlar Günü nedeniyle birçok etkinlik tertip ettiklerini belirten Şahin, bu etkinlikler arasında yer alan Nevbahar Akşamı Konserindeki eserlerle keyifli anlar geçirilmesini temenni etti.
 
Afyonkarahisar Barosuna kayıtlı avukatlardan oluşan Türk Sanat Müziği Topluluğunun Nevbahar Akşamı Konseri sonrasında kısa bir konuşma yapan Valimiz Aziz Yıldırım, sanatın tüm dallarının insanları kaynaştırdığını, yoğun mesaileri arasında avukatlarımızın böyle bir etkinliğe katkıda bulunmalarının takdir edilmesi gerektiğini belirtirken, başarılı konser nedeniyle başta Baro Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri olmak üzere tüm sanatçıları kutladığını ifade etti.
 
Konserde seslendirilen birbirinden değerli eserler dinleyiciler tarafından büyük beğeni kazanırken, konser sonrasında ise tüm katılımcılar kendilerine güzel bir akşam yaşatan bu organizasyonun hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ettiler.
Kaynak: (Afyonkarahisar Valiliği) - Afyonkarahisar Valiliği Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: Baro, Başkanlığının, Türk, Sanat, Müziği, Etkinliği, Valimiz, Yıldırım’ın, Katıl
Yorumlar
Haber Yazılımı