Haber
31 Ağustos 2019 - Cumartesi 11:42 Bu haber 1549 kez okundu
 
BAŞARILI OLACAĞINIZA YÜREKTEN İNANIYORUM
“EFELER LİGİNE ÇIKACAĞIZ”
SPOR Haberi
BAŞARILI OLACAĞINIZA YÜREKTEN İNANIYORUM

       Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz ve Belediye Başkanı Mehmet Zeybek Afyon Yüntaş Voleybol takımı antrenmanını ziyaret ederek oyunculara moral verdi.
      Afyon Yüntaş Voleybol takımı Afbel Termal Otel’in Kapalı Spor Salonundaki çalışmaları antrenörleri Burak Hascan ve Yardımcı Antrenör Ömer Faruk Pınar nezaretinde devam ediyor. Antrenmana Vali Mustafa Tutulmaz, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Kulüp Başkanı ve Belediye Başkan Yardımcısı Murat Öner ve yöneticileri izledi.

BAŞARILI OLACAĞINIZA YÜREKTEN İNANIYORUM

Yeni sezonunuz hayırlı olmasını temenni eden Başkan Zeybek, voleybolculara Valimiz Mustafa Tutulmaz ve Afyonkarahisar Belediyesi olarak her zaman sizlerin yanlarındayız” dedi.
2018-2019 sezonunda bitmesiyle birlikte kısa sürede yönetimi oluşturduklarını söyleyen Başkan Zeybek, “sezonun fikstürü çekilmesinin hemen ardından takımımız çalışmalarına başladı. Başarılı bir sezon geçireceğinize yürekten inanıyoruz” dedi.

“HEDEFİNİZİ ŞİMDİDEN BELİRLEYİN”
          Voleybol takımımızın bir üst lige çıkacağına yürekten inandığını söyleyen Vali Mustafa Tutulmaz ise. Sporun tek galibi dostluğun, kardeşliğin ön planda olduğu bir lig olması diliyorum. Spor her ne kadar fizik gücüyle olsa da bence de beyinde başlıyor.  Spor uğraşanlar yetenek sahibi olan kişilerdir. Biliyorsunuz rakibine göre bir adım daha fazla adım atan kişi her zaman kazanmıştır. Sizlerden bir isteğim var. Önce takım antrenmanlarında ve maçlarda bir adım daha atmanızı daha fazla terlemenizi tasfiye ediyorum. Antrenmanınız 45 dakika ise siz 46 dakika daha fazla antrenman yapınız. Haberlerde görüyoruz. Meşhur bir sporcu antrenmanlarından sonra en az 1 saat daha fazla başlıyor. Geçen sezonu üst liglerde Afyonkarahisar olarak hazır değildik. Beyin olarak şimdiden ligi kaçıncı sırada bitireceğinizi hedef olarak belirleyiniz.” dedi.

“EFELER LİGİNE ÇIKACAĞIZ”

Afyonkarahisar Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Orhan Küçüksağrıcı ise 24 yıldan beri Afyonkarahisar’ın tüm branşların gelişimi için federasyon olarak çaba sarf etiklerini söyleyerek . “Maddi imkânlarımız sınırlı olmasına rağmen Afyonkarahisar Belediyemiz ve federasyon üyelerimizle imkânlarıyla amatör kulüplerimize destek oluyoruz. Şehrimizin her türlü spor dallarını renk ayırımı olmaksızın desteklemeliyiz. Biliyoruz ki inanırsak başaracağız. Voleybol olarak tekrar Efeler Ligine çıkacağız” diye konuştu.
Konuşmalarının ardından Afyon Yüntaş Voleybol takımının antrenörü Burak Hascan oyuncuları tek tek Başkan Zeybek ve Vali Mustafa Tutulmaz’a tanıttı. Başkan Zeybek voleybolculara baklava ikram etti.

 

Kaynak: Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: BAŞARILI, OLACAĞINIZA, YÜREKTEN, İNANIYORUM,
Yorumlar
Haber Yazılımı