Haber
13 Aralık 2019 - Cuma 10:21 Bu haber 1908 kez okundu
 
BAŞKAN ZEYBEK BÖLGE MÜDÜRLERİNİ ZİYARET ETTİ
BAŞKAN ZEYBEK BÖLGE MÜDÜRLERİNİ ZİYARET ETTİ
GÜNDEM Haberi
BAŞKAN ZEYBEK BÖLGE MÜDÜRLERİNİ ZİYARET ETTİ

BAŞKAN ZEYBEK BÖLGE MÜDÜRLERİNİ ZİYARET ETTİ

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, ilimizde yapılacak yatırımlarla ilgili Eskişehir’de bulunan bölge müdürlüklerini ziyaret etti.

Belediye Başkan Yardımcısı Murat Öner’in de eşlik ettiği Eskişehir programında, ilk olarak Eskişehir Kültür Varlıkları Koruma Bölge Müdürü Asiye Sağlam’ı ziyaret eden Başkan Mehmet Zeybek, şehrimizde devam eden sokak sağlıklaştırma çalışmalarına ilişkin görüş alışverişinde bulundu. Burada ayrıca, SİT Kurulu’nun toplantısına katılan Başkan Zeybek, Cirit Kayalığı Millet Bahçesi Projesi ile ilgili kurul üyelerine bilgi verdi.

Daha sonra, Eskişehir İller Bankası Bölge Müdürü Murat Karaçam’ı makamında ziyaret eden Başkan Zeybek, Afyonkarahisar Belediyesi’nin altyapı, üstyapı ve turizm projeleri ile ilgili görüş alışverişinde bulundu. İller Bankası’nın hibe projeleriyle ilgili bilgi veren Bölge Müdürü Murat Karaçam ise Afyonkarahisar’ın adını son yıllarda artık daha sık duymaya başladığını belirterek, UNESCO tarafından gastronomi şehri seçilmesinin özellikle bölgede çok ciddi ses getirdiğini söyledi.

İller Bankası’nın ardından, Eskişehir Tapu Bölge Müdürü Cevdet Kılıç ve Eskişehir Orman Bölge Müdürü Recep Temel’i makamlarında ayrı ayrı ziyaret eden Başkan Mehmet Zeybek, yine ilimizde yapılması planlanan yatırımlarla ilgili görüş alışverişinde bulundu. Bölge müdürleri, ziyaretleri nedeniyle Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ve Başkan Yardımcısı Murat Öner’e teşekkür ederek, vatandaşa hizmet yolunda yapılacak tüm çalışmalarda başarılar diledi.

Bir dönem Afyonkarahisar’da görev yapan Eskişehir Aile Sosyal Politikalar İl Müdürü Alper Sezer’i ve Corelli Bisiklet Yönetim Kurulu Başkanı hemşehrimiz Ali Korkmaz’ı da ziyaret eden Başkan Zeybek, şehrimizle ilgili istişarelerde bulundu. Yapılan ziyaretleri değerlendiren Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, "Her daim dile getirdiğimiz gibi, gönül bağlarını güçlendirmeye, bir ve beraber olmaya devam edeceğiz” dedi

Kaynak: Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: BAŞKAN, ZEYBEK, BÖLGE, MÜDÜRLERİNİ, ZİYARET, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'user_id': 'USER_ID'});