İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Haber
10 Aralık 2019 - Salı 17:58 Bu haber 1081 kez okundu
 
BAŞKAN ZEYBEK ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELİYOR
VETERİNERLİK FAKÜLTESİ İLE İŞBİRLİĞİ YAPILACAK
GÜNDEM Haberi
BAŞKAN ZEYBEK ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELİYOR

 

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Fen İşleri Müdürlüğümüz tarafından Erenler Mahallesi’nde yapılan yol düzenleme çalışmasını yerinde inceledi.

Erenler Mahalle Muhtarı Hasan Çavlan’ın da eşlik ettiği ziyarette, Asfalt Yol Birim Sorumlusu Kubilay Akın’dan çalışmalarla ilgili bilgi alan Başkan Mehmet Zeybek, daha sonra Erenler’de bulunan bazı işletmeleri ziyaret etti.

VETERİNERLİK FAKÜLTESİ İLE İŞBİRLİĞİ YAPILACAK

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, daha sonra Afyon Kocatepe Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Turan Civelek’i ziyaret etti. Ziyarette, Veterinerlik Fakültesi bahçesinde Belediyemiz tarafından yapılacak düzenlemelerle ilgili istişarede bulunuldu.

Veterinerlik Fakültesi ile Belediyemiz Veteriner İşleri Müdürlüğü işbirliğinde sokak hayvanlarının kısırlaştırma ve rehabilitasyonuna yönelik yapılacak çalışmaların değerlendirildiği ziyarette, Başkan Zeybek desteklerinden dolayı Veterinerlik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Turan Civelek’e teşekkür etti.

 Fakülte kafeteryasında üniversite öğrencileriyle de bir araya gelen Başkan Zeybek, öğrencilerin talep ve önerilerini dinledi.

 

Kaynak: Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: BAŞKAN, ZEYBEK, ÇALIŞMALARI, YERİNDE, İNCELİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'user_id': 'USER_ID'});