Haber
17 Nisan 2019 - Çarşamba 22:18 Bu haber 823 kez okundu
 
BAŞKAN ZEYBEK TEBRİKLERİ KABUL EDİYOR
BAŞKAN ZEYBEK TEBRİKLERİ KABUL EDİYOR
YEREL SECİMLER 2019 Haberi
BAŞKAN ZEYBEK TEBRİKLERİ KABUL EDİYOR

 

 31 Mart’ta yapılan yerel seçimlerin ardından mazbatasını alarak göreve resmen başlayan Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e tebrik ziyaretleri devem ediyor. 

  Halkımızın teveccühü ile seçimlerden galip gelerek Afyonkarahisar Belediye Başkanlığı’na seçilen Mehmet Zeybek’e toplumun tüm kesimlerinden “hayırlı olsun” ziyaretleri yapılıyor. Kamu kurumlarından, sivil toplum örgütlerine, muhalle muhtarlarına kadar yaşlısından gencine Başkanlık Makamı ziyaretçi akınına uğruyor. Aralarında 2. Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Bekir Koçak ve Yönetim Kurulu üyelerinin de yer aldığı ziyaretlerde vatandaşları makamında ağırlayan Başkan Zeybek, bir taraftan dertleri dinliyor diğer taraftan da tebrikleri kabul ediyor.

          Afyonkarahisar’ın yeni Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e görevinin hayırlı olmasını dileyen vatandaşlar başarılar diledi. Ziyaretlerde konuklarıyla yakından ilgilenerek kucaklaşan Başkan Zeybek ise halkımızın gösterdiği ilgiye layık olacaklarını ifade ederek "vatandaşlarımızla iç içe birlik ve beraberlik içerisinde vizyon projeleri hayata geçireceğiz” diye konuştu.

Kaynak: Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: BAŞKAN, ZEYBEK, TEBRİKLERİ, KABUL, EDİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı