Haber
19 Haziran 2020 - Cuma 16:14 Bu haber 1287 kez okundu
 
BAŞKAN ZEYBEK’TEN BABALAR GÜNÜ MESAJI
BAŞKAN ZEYBEK’TEN BABALAR GÜNÜ MESAJI
YAŞAM Haberi
BAŞKAN ZEYBEK’TEN BABALAR GÜNÜ MESAJI

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Aile yapısının korunması için hiçbir özveriden kaçınmayan ve birlikteliği sağlamada; aile içerisinde sevgi, saygı ve hoşgörü bağlarının kurulmasında büyük rol oynayan babalarımızın, ailenin temel direği olduğunu söyleyen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek; tüm babaların babalar gününü kutladı.

 Başkan Zeybek mesajında şu ifadelere yer verdi; "Hayatımızın her anında varlıklarıyla bizleri onurlandıran babalarımız, aile içerisinde üstlenmiş oldukları görev ve sorumlulukları büyük bir özveriyle yerine getirmektedirler. Yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren,  ailenin mutluluğu için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan babalarımız, çocuklarını geleceğe güvenle hazırlamak için ellerinden gelen tüm gayreti sarf etmektedirler.

  Bizlere ihtiyaç duydukları her dönemde destek olmalı, bizler için ne kadar değerli olduklarını daima hissettirmeliyiz.

 Babalara minnet ve şükran duygularımızı iletmenin küçük bir vesilesi olan 'Babalar Günü'nde, hayatı boyunca maddi-manevi bütün imkânlarını ailesi için seferber eden, tecrübeleriyle her zaman yol gösterici olan tüm babaların Babalar Günü'nü kutluyor, kendilerine aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayat diliyorum" dedi. 

Kaynak: Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: BAŞKAN, ZEYBEK’TEN, BABALAR, GÜNÜ, MESAJI,
Yorumlar
Haber Yazılımı