Haber
12 Ağustos 2016 - Cuma 15:20 Bu haber 675 kez okundu
 
BAŞKAN ÇOBAN'A TEŞEKKÜR ZİYARETİ
BAŞKAN ÇOBAN'A TEŞEKKÜR ZİYARETİ
GÜNDEM Haberi
BAŞKAN ÇOBAN'A TEŞEKKÜR ZİYARETİ

 TÜRK KADINININ GÜCÜNÜ TÜM DÜNYAYA GÖSTERDİ

            Motosikletiyle tek başına Afyonkarahisar'dan Nepal'a 10 bin kilometre yol gidip Türk kadının gücünü tüm dünyaya gösteren Şule Bendler, bu yolculukta kendisine destek veren Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'a teşekkür ziyaretinde bulundu.          

            Afyonkarahisar'daki ünlü motor tutkunlarından olan Şule Bendler, kadına yönelik şiddet, taciz, istismar ve ayrımcılığa dikkat çekmek ve Türk kadınının gücünü göstermek amacıyla Afyonkarahisar'dan Nepal'a uzanan yolculuğunu tamamlayıp ilimize döndü. 'Ülke kokusu...' adını verdiği projeyle dört ülke (İran, Pakistan, Hindistan ve Nepal) gezip, 10 bin kilometre yol kateden Bendler, bu alanda bir ilke imza attı ve Türk kadınının gücünü tüm dünyaya gösterdi. Bendler'in uluslararası alanda da büyük dikkat çeken yolculuğu tam 75 gün sürdü.

            BAŞKAN ÇOBAN'A TEŞEKKÜR ZİYARETİ

            Afyonkarahisar Belediyesi'nin de kendisine destek verdiği projesini tamamlamanın mutluluğun yaşayan Şule Bendler, yolculuk dönüşü Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'a teşekkür ziyaretinde bulundu.  Bendler, yolculuğu sırasında yaşadığı olayları ve izlenimleri Başkan Çoban'la paylaştı. Gittiği ülkelerde, ülkemizi ve ilimizi tanıtıp, Türk Bayrağı dağıttığını ifade eden Şule Bendler, "Bu projeyle ayrıca, ülkem ve şehrime karşı vatandaşlık görevimi yerine getirdiğime inanıyorum" dedi. Bendler'i yolculuğundan dolayı tebrik eden Başkan Çoban ise Türk kadının gücünü tüm dünyaya göstermesi nedeniyle de teşekkür etti.

 
 
Kaynak: (Afyonkarahisar Belediyesi) - Afyonkarahisar Belediyesi Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: BAŞKAN, ÇOBANA, TEŞEKKÜR, ZİYARETİ
Yorumlar
Haber Yazılımı