İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Haber
09 Ağustos 2019 - Cuma 22:28 Bu haber 2382 kez okundu
 
"Bayramlar dayanışma ve paylaşma duygularının yaşadığı önemli günlerdir"
"Bayramlar dayanışma ve paylaşma duygularının yaşadığı önemli günlerdir"
GÜNDEM Haberi

"Bayramlar dayanışma ve paylaşma duygularının yaşadığı önemli günlerdir"

 

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, bayramların dayanışma, paylaşma ve kardeşlik duygularının yaşandığı önemli günler olduğunu söyledi.

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, Kurban Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda, Kurban Bayramı'nın asıl hedefinin ihtiyaç sahiplerinin korunup gözetilmesi olduğunu ifade etti.

MUTLULUK, ESENLİK VE BARIŞ GETİRSİN...

Bayramların, torunlardan dedelere, babaannelere, anneannelere; annelere babalara, akrabalarımızdan komşularımıza, ihtiyaç sahiplerine kadar uzanan kocaman bir kucaklaşma olduğunu belirterek vatandaşların Kurban Bayramı'nı kutlayan Milletvekili Köksal, "Kurban Bayramı'nda ihtiyaç sahiplerinin unutulmamasını diliyorum. Halkımızın ve İslam dünyasının Kurban Bayramı’nı yürekten kutluyorum. Kutsal topraklarda Hac farizasını yerine getiren bütün yurttaşlarımıza da sevgi ve saygılarımı iletiyorum. Ülkemize ve tüm İslam dünyasına Kurban Bayramı’nın mutluluk, esenlik ve barış getirmesini dilerim. Ulusumuzun Kurban Bayramı kutlu olsun." ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: "Bayramlar, dayanışma, ve, paylaşma, duygularının, yaşadığı, önemli, günlerdir",
Yorumlar
Haber Yazılımı