Haber
21 Kasım 2019 - Perşembe 15:59 Bu haber 869 kez okundu
 
BELEDİYE İLE BEM-BİR-SEN ARASINDA SDS İMZALANDI
BELEDİYE İLE BEM-BİR-SEN ARASINDA SDS İMZALANDI
GÜNDEM Haberi
BELEDİYE İLE BEM-BİR-SEN ARASINDA SDS İMZALANDI

Afyonkarahisar Belediyesi ile yetkili sendika Bem-Bir-Sen Afyonkarahisar Şubesi arasında 2020-2021 yıllarını kapsayan Sosyal Denge Sözleşmesi (SDS) protokolü imzalandı.

  İmzalanan sözleşmenin hayırlı olmasını temenni eden Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, memurun, işçinin ve emekçinin dün olduğugibi bu günde yanında olduklarını söyledi. Sosyal Denge Sözleşmesinin Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde başlayıp, AK Parti Hükümetleriyle devam ettiğini hatırlatan Başkan Zeybek, “Bizlerde Afyonkarahisar Belediyesi olarak yetkili sendika Bem-Bir-Sen arasında 2020-2021 yıllarını kapsayan Sosyal Denge Sözleşmesi (SDS) protokolü imzaladık. Belediyemizin şartlarını zorlayarak çalışanlarımızın yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz. Hayırlı olsun inşallah” diye konuştu.

  Bem-Bir-Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Muhittin Ok ise Afyonkarahisar Belediyesi’nde görev yapan tüm memur ve sözleşmeli personel adına Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e teşekkür etti.

Kaynak: Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: BELEDİYE, İLE, BEM-BİR-SEN, ARASINDA, SDS, İMZALANDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı