Haber
01 Haziran 2020 - Pazartesi 10:02 Bu haber 1306 kez okundu
 
BİR YILDIZ DOĞUYOR PROJESİ’NDE SONA YAKLAŞILDI
BİR YILDIZ DOĞUYOR PROJESİ’NDE SONA YAKLAŞILDI
EĞİTİM Haberi
 BİR YILDIZ DOĞUYOR PROJESİ’NDE SONA YAKLAŞILDI

 

BİR YILDIZ DOĞUYOR PROJESİ’NDE SONA YAKLAŞILDI

İş insanı ve “Bir Yıldız Doğuyor” çalışmasının koordinatörü Hüseyin Özharputlu’nun girişimiyle başlatılan, Afyonkarahisar Valiliği, Afyonkarahisar Belediyesi, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası, Afyon Eğitim Vakfı, Klasik Mercedes Kulübü Başkanı Fuat Süslü’nün desteklediği “Bir Yıldız Doğuyor” projesinde sona yaklaşıldı.

Proje kapsamında 1971 model klasik Mercedes marka otomobil, iş insanları ve gönüllü hayırseverlerin desteği ile yenilendi. Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nın giriş katında sergilenen otomobil, açık artırma usulü ile satılacak, satıştan elde edilen gelir ise Afyon Eğitim Vakfı’na bağışlanarak, ihtiyaç sahibi gençlere umut ışığı olacak.

Bir Yıldız Doğuyor Projesi çerçevesinde yenilenen otomobil için açık artırmanın 14 Haziran 2020 tarihinde, Klasik Mercedes Kulübü Başkanı Fuat Süslü ve Kulüp üyelerinin de katılımıyla büyük bir törenle  yapılması planlanmıştı.

Dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs salgını dolayısıyla bu açık artırmanın ileri bir tarihe ertelendiği belirtildi.

Kaynak: Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: , BİR, YILDIZ, DOĞUYOR, PROJESİ’NDE, SONA, YAKLAŞILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı