Haber
11 Aralık 2019 - Çarşamba 13:35 Bu haber 2078 kez okundu
 
BİR YETİM BİR DİLEK BİR YETİMHANE
BİR YETİM BİR DİLEK BİR YETİMHANE
YAŞAM Haberi
BİR YETİM BİR DİLEK BİR YETİMHANE

BİR YETİM BİR DİLEK BİR YETİMHANE

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet ZEYBEK, Memur-Sen İl Temsilcisi ve Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar 1 No’lu Şube Başkanı Mustafa ARSLAN, İDEA Uluslararası İnsani Yardım ve Eğitim Derneği Genel Başkanı Mustafa YILDIZ ‘’Bir Yetim Bir Dilek Bir Yetimhane’’ projesi kapsamında, Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar 1 No’lu Şube binasında bir araya geldiler.

İDEA Uluslararası İnsani Yardım ve Eğitim Derneği Genel Başkanı Mustafa YILDIZ; Çad ülkesinde yapılacak olan Erol Battal Kız Yetimhanesi projesi bugüne kadar yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Değerli katkılarından dolayı Başkan ZEYBEK’E teşekkürlerini iletti ve Son Mesaj (Kur’an-ı Kerim ve Gerekçeli Türkçe Meali) takdim etti.

Başkan ZEYBEK; Böyle bir projenin içerisinde olmaktan mutluluk duyuyorum.

Projede emeği geçenlerden, maddi ve manevi desteklerinden dolayı tüm katılımcılardan Rabbim razı olsun.’’ Dedi.

Afyonkarahisar 1 No’lu Şube Başkanı Mustafa ARSLAN; ‘’Kıymetli katkılarından dolayı Başkanımız Mehmet ZEYBEK’e, Yoğun Programları içinde bizlere değerli vakitlerini ayıran İDEA Genel Başkanı Mustafa YILDIZ’a ve bu projede katkıda bulunan tüm dostlara teşekkür ediyorum.

Çad da yapılacak olan Erol Battal Kız Yetimhanesinin bir bölümüne Belediye Başkanımızın Muhterem babası ‘’Ali ZEYBEK’’ ismini de yaşatacağız inşallah’’ dedi.

Kaynak: Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: BİR, YETİM, BİR, DİLEK, BİR, YETİMHANE,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'user_id': 'USER_ID'});