ŞEHİR KAMERALARI
Haber
06 Ekim 2019 - Pazar 16:02 Bu haber 1444 kez okundu
 
“Bizim sesimize kulak verin”
“Bizim sesimize kulak verin”
YAŞAM Haberi
“Bizim sesimize kulak verin”

 

Afyon Otizm Derneği kahvaltı programında bir araya gelerek faaliyetlerini değerlendirdiler. TBMM’de kurulan Otizm Komisyon Üyelerine seslenen Otizmli Hüseyin, “Bizim sesimize kulak verin” dedi.

Afyon Otizm Derneği bu yılki ve gelecek yılki faaliyet çalışmalarını değerlendirmek üzere Özkır unlu mamulleri börek salonunda bir ara geldiler. Yapılan değerlendirme toplantısında üyeler istek ve taleplerini ilettiler.

Toplantı sonunda TBMM kurulan Otizm Komisyon Üyelerine Seslenen Otizmli Hüseyin, “Otizimli çocuklar arasında tek konuşabilen benim. Onların adına Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde kurulan, sıkıntılarımıza ve dertlerimize çözüm bulacak olan Otizm Komisyon Üyelerine buradan seslenmek istiyorum lütfen bize kulak verin.

Arkadaşlarımın ve ailelerimiziz umutları tükenmek üzere lütfen bizim için bir şeyler yapın”  diye seslendi.

Komisyona umut bağladık

Afyon Otizm Dernek Başkanı Fatma Kilci Kavas ise toplantıda faaliyet planlamalarını yaptıklarını ve TBMM kurulan komisyona umut bağladıklarını söyledi. Kavas ayrıca programa ev sahipliği yapan Özkır unlu mamulleri börek salonu sahibi İlhami Özkıra ve ekibine teşekkür etti.

Kaynak: Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: “Bizim, sesimize, kulak, verin”,
Yorumlar
Haber Yazılımı