Haber
31 Ağustos 2019 - Cumartesi 22:02 Bu haber 1824 kez okundu
 
BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ’NDEN ZİYARET
BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ’NDEN ZİYARET
YAŞAM Haberi
BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ’NDEN ZİYARET

 

Bursa Kent Konseyi Engelliler Meclisi, Afyonkarahisar’a geldi. Afyonkarahisar Kent Konseyi’nin davetlisi olarak ilimize gelen Bursa Kent Konseyi Engelliler Meclisi, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ile bir araya geldi.

Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere  Afyonkarahisar’a gelen yaklaşık 200 kişilik ekibi Belediyemiz Sosyal Tesislerinde ağırlayan Başkan Zeybek, konuklarla yakından ilgilendi.   Toplumsal yaşamımızın her alanında, iradeleri, yaşam sevinçleri ve başarıları ile hepimize örnek olan, kardeşlerimizin geleceğe umutla ve güvenle bakabildikleri bir dünya temenni eden Başkan Zeybek, “Engelli bireyler bizim göz bebeğimiz” dedi.

 Konukları ilimizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu söyleyen Başkan Zeybek, engelli  kardeşlerimizle kucaklaşarak yine gönüllere girdi.  Programa Belediye Başkan Yardımcıları Süleyman Karakuş, Murat Öner, Afyonkarahisar  Belediyesi ve Bursa Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyeleri katıldı.  Bursa Kent Konseyi Engelliler Meclis Başkanı Samet Şahin, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti. Konuklar gün boyu Afyonkarahisar’ın tarihi ve turistik mekanlarını gezdiler.

Kaynak: Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: BURSA, KENT, KONSEYİ, ENGELLİLER, MECLİSİ’NDEN, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'user_id': 'USER_ID'});