Haber
08 Temmuz 2019 - Pazartesi 11:40 Bu haber 1441 kez okundu
 
CİMER'e şikâyet edilen başkan çalışamamaktan dert yandı
Bir günde 44 defa CİMER'e şikâyet edilen başkan çalışamamaktan dert yandı
GÜNDEM Haberi
CİMER'e şikâyet edilen başkan çalışamamaktan dert yandı

 Akharım Belde Belediye Başkanı Eşraf Ünsal; 

Akharım’ın yerinde durmasını, hizmet gelmesini istemeyen kişiler haksız şikayetler yaparak iş yapmamızı engellemeye çalışıyorlar" 
 Soruşturma sonunda bu haksız şikâyetleri yapanlar hakkında biz de yasal haklarımızı arayacağız"

 Ayonkarahisar’ın Sandıklı ilçesi Akharım Belde Belediye Başkanı Eşraf Ünsal, Meclis tarafından alınan imar ve çeşitli hizmet kararları ile ilgili bir günde 44 defa Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi (CİMER)'e şikâyet edilmesinden dolayı çalışamamaktan dert yandı. 
Bin 500 nüfuslu Akharım beldesinde AK Parti'den ikinci dönem belediye başkanlığını kazanan Eşref Ünsal, makam odasında Belediye Meclis üyeleri ile birlikte bir açıklama yaptı.

Meclis kararları olmasına rağmen bir günde CİMER'e 44 şikâyet yapıldığını anlatan Başkan Ünsal, "Bize iş yaptırmak istemiyorlar. Şu anda valilikte yargılanıyoruz, incelemeler devam ediyor. Cimer’e yapılan şikâyetlerden dolayı normal belediye hizmetlerini yerine getiremiyoruz, zamanımızı öldürüyorlar. Şikâyetler imar ve kasabaya yapılacak hizmetlerle ilgilidir.

Bunu yapanlar Akharım’ın yerinde durmasını, hizmet gelmesini istemeyen kişilerdir. Soruşturma sonunda bu haksız şikâyetleri yapanlar hakkında biz de yasal haklarımızı arayacağız" dedi. 

Kaynak: Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: CİMER'e, şikâyet, edilen, başkan, çalışamamaktan, dert, yandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı