Haber
13 Mart 2017 - Pazartesi 23:47 Bu haber 852 kez okundu
 
CUMHURBAŞKANIMIZI ÇOK BÜYÜK BİR COŞKU İLE KARŞILAYACAĞIZ
CUMHURBAŞKANIMIZI ÇOK BÜYÜK BİR COŞKU İLE KARŞILAYACAĞIZ
GÜNDEM Haberi
CUMHURBAŞKANIMIZI ÇOK BÜYÜK BİR COŞKU İLE KARŞILAYACAĞIZ

“BU GÜNKÜ HÜKÜMETİN BEREKETİ AFYONKARAHİSAR’DANDIR”


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Afyonkarahisar’a eli boş gelmediğini söyleyen Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, “AK Parti Afyonkarahisar’da kuruldu. Bugünkü hükümetin bereketi, AK Partinin bereketi Afyonkarahisar’dandır. Burası şehitler diyarı. Cumhurbaşkanımız Afyonkarahisar’a eli boş gelmiyor” dedi.


Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Milletvekilleri Av. Ali Özkaya ve Hatice Özkal ile birlikte İl Başkanı Av. İbrahim Yurdunuseven’i ziyaret ederek, teşkilat mensupları ile bir araya geldi. Ziyarette teşkilat mensuplarına hitap eden Bakan Veysel Eroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 15 Mart’ta Afyonkararahisar’da Toplu Açılış Töreninde 1 Milyar 28 Milyon TL tutarında 275 dev tesisin açılacağını belirtti. Her seçimde Afyonkarahisar’ın destan yazdığını dile getiren Bakan Eroğlu, “15 Mart Cumhurbaşkanımız Afyonkarahisar’a geleceği için onu burada coşkulu bir şekilde karşılamamız gerekiyor. Çünkü AK Parti Afyonkarahisar’da kuruldu. Bugünkü hükümetin bereketi, AK Partinin bereketi Afyonkarahisar’dandır. Burası şehitler diyarı. Cumhurbaşkanımız Afyonkarahisar’a eli boş gelmiyor. Tam 275 tane büyük tesis. Bununda toplam maliyeti 1 Milyar 28 milyon TL.  Bir seferde bu kadar açılış yapıldığı baki değil. 15 Mart’ta Afyonkarahisar’da bir rekora imza atıyoruz. Bu açılışta sadece Orman ve Su İşleri Bakanlığının yatırımları yok. Pek çok Bakanlığımızın yatırımları var. Allah Afyonkarahisar’ımızı bereket ihsan buyursun” dedi.


CUMHURBAŞKANIMIZI ÇOK BÜYÜK BİR COŞKU İLE KARŞILAYACAĞIZ

Afyonkarahisar halkının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı büyük coşku ile karşılayacağı ifade eden Bakan Eroğlu, konuşmasını şöyle sürdürdü; “Adıyaman’daki mitingde yaklaşık 150 bin kişi iştirak etti. Dolayısıyla hepinize vazife veriyoruz. Belediye Başkanları, ilçe başkanları iyi çalışma yapmalı. Miting günü Afyonkarahisar hafif yağmurlu gözüküyor. Bu bağlamda yağmurluk, şapka, bayrak ve su tedarik ediyoruz. İnşallah gençlik kollarımız, kadın kollarımız, vatandaşlarımıza sahip çıkacak. Bütün ihtiyaçlarını karşılayacaksınız. Afyonkarahisar’da çok büyük coşku olması için bütün ilçelerimizi bekliyoruz. Teşkilatlarımıza güveniyoruz.” Bakan Eroğlu konuşmasının ardından İl Başkanlığından ayrıldı. Toplantı da İl Başkanı Av. İbrahim Yurdunuseven, Milletvekilleri Av. Ali Özkaya ve Hatice Özkal’da birer konuşma yaptılar.

Kaynak: (AJANSLAR) - AJANSLAR Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: CUMHURBAŞKANIMIZI, ÇOK, BÜYÜK, BİR, COŞKU, İLE, KARŞILAYACAĞIZ
Yorumlar
Haber Yazılımı