Haber
18 Haziran 2019 - Salı 22:25 Bu haber 2033 kez okundu
 
Dağhan Ailesinin mutlu günü
Dağhan Ailesinin mutlu günü
A.H.T.MAGAZİN Haberi
Dağhan Ailesinin mutlu günü


Gazeteci-Yazar Mustafa Dağhan’ın mahdumu Batın Poyraz’ın sünnet düğünü Beyaz Saray Center’da gerçekleştirildi. 
Afyonkarahisar’ın saygın gazetecilerinden Mustafa Dağhan’ın mahdumu Batın Poyraz erkekliğe ilk adımı attı. 
Mustafa & Nezahat Dağhan çiftinin kıymetli evlatlarından Poyraz Batın'ın sünnet töreni, Beyaz Saray Center’da çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleştirildi. 
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Anayasa Mahkemesi Üyesi Celal Mümtaz Akıncı, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Ahmet Koca’nın mesaj gönderdiği sünnet törenine siyaset, iş ve basın camiasından çok sayıda davetli katılırken, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, bürokratlar ve Dağhan ailesinin sevenleri katıldı. 
Yerel sanatçıların sahneye çıktığı sünnet düğününe katılan 300 davetli, seslendirilen şarkılar eşliğinde, gecenin geç saatlerine kadar gönüllerince eğlendi. 
Gazeteci-Yazar Mustafa Dağhan, davetlerine icabet eden tüm eş-dost ve akrabalarına teşekkür ederek, “Çok şükür Allah bu günleri de gösterdi. Cenaze ve düğün gibi mutluluk ve hüznü içeren günler önemli günlerdir. Mutluluğu da hüznü de paylaşmayı bilenler bana göre güzel insanlardır. Bu mutlu günümüzde yanımızda olan, bizi seven, sayan herkese can-ı gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: Dağhan, Ailesinin, mutlu, günü,
Yorumlar
Haber Yazılımı