ŞEHİR KAMERALARI
Haber
08 Ekim 2019 - Salı 10:05 Bu haber 308 kez okundu
 
Dinarda Belediye Personellerinden Birlik, Beraberlik ve teşekkür yemeği
Dinarda Belediye Personellerinden Birlik, Beraberlik ve teşekkür yemeği
YAŞAM Haberi
Dinarda Belediye Personellerinden  Birlik, Beraberlik ve teşekkür yemeği

Belediye Personellerimiz tarafından organize edilen birlik, beraberlik ve teşekkür yemeği akşam Cafer Usta Dinlenme Tesislerinde gerçekleşti.

Yemeğe; Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Öztürk, MHP İlçe Başkanı Mustafa Karahan, Belediye Meclis Üyeleri Abdullah Yıldız, Veli Özcan, Erkan Kırtaş ve belediyemiz personelleri katıldı.

Yemek Öncesi bir konuşma gerçekleştiren Belediye Başkanımız Nihat Sarı yaptığı konuşmada “Kıymetli mesai arkadaşlarım bu davetiniz beni çok onurlandırdı. Seçim vaadimizde ve ilk geldiğim günde söylemiştim. Hiçbir zaman hiç kimsenin ekmeğiyle oynamayacağız. Bunun bir göstergesi olarak sizin hakkınızı savunmak için elimizden gelen gayretleri gösterdik. Ve başarılı da olduğumuza inanıyorum.

İnşallah bundan sonra da çalışmalarımıza şu an da olduğu gibi birlik ve beraberlik içerisinde devam edeceğimize can-ı gönülden inanıyor davetinizden dolayı sizlere teşekkür ederken MHP İlçe Başkanımız Mustafa Karahan’a, Belediye Başkan Yardımcımız Muharrem Öztürk’e, Belediye Meclis Üyelerimiz Abdullah Yıldız, Veli Özcan ve Erkan Kırtaş’a sizlerin adına teşekkür ediyorum.” dedi.

Konuşma sonrasında Personel adına Belediye Başkanımız Nihat Sarı’ya teşekkür çiçeğini Başkanlık makamı Sekreteri Ülkü Tosun verirken teşekkür plaketini Belediyemiz Atölye Amiri Şeref Başoğlu takdim etti.

Kaynak: Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: Dinarda, Belediye, Personellerinden, , Birlik,, Beraberlik, ve, teşekkür, yemeği,
Yorumlar
Haber Yazılımı