Haber
10 Haziran 2020 - Çarşamba 11:16 Bu haber 2984 kez okundu
 
Düzağaç’ta Aile Sağlık Merkezi ve 112 Acil İstasyonu hizmete girdi
Düzağaç’ta Aile Sağlık Merkezi ve 112 Acil İstasyonu hizmete girdi
SAĞLIK Haberi
Düzağaç’ta Aile Sağlık Merkezi ve 112 Acil İstasyonu hizmete girdi

Düzağaç’ta Aile Sağlık Merkezi ve 112 Acil İstasyonu hizmete girdi

Düzağaç Belediye Başkanı Muammer Işıklı’nın girişimleriyle kasaba da Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil İstasyonu hizmete girdi.

 

Başkanlık görevine geldiği günden itibaren yaptığı hizmetlerle belde halkının takdirini kazanan Düzağaç Belediye Başkanı Muammer Işıklı, kasabaya önemli bir hizmeti daha kavuşturmanın mutluluğunu yaşıyor.

Her alanda her kesime hizmet etmek için yoğun bir şekilde çalışan Başkan Işıklı’lı, şimdi de beldeye Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil İstasyonunu kazandırdı.

Başkan Işıklı, “Ülkemiz, özellikle son yıllarda her bakımdan müthiş derecede gelişti, büyüdü ve gelişmeye, değişmeye, büyümeye devam ediyor. Bu gelişimden beldemizde nasibini alıyor.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’la birlikte ülkemizde ‘Sağlıkta dönüşüm Projesi’ hayata geçirildi.

Bu projeyle, herkesin bir aile hekimi oldu, herkes sağlık güvencesine kavuştu, tam donanımlı sağlık tesisleri yapıldı, personel, araç, gereç konusunda her şeyin en iyisi yapıldı.

Bizim insanımız her şeyin en iyisini hak ediyor” dedi.

 

Başkan Işıklı’dan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkür

Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil İstasyonunun beldeye kazandırılması emeği geçenlere kasaba halkı adına teşekkür eden Başkan Işıklı, “Bu hizmetlerin halkımıza kazandırılmasında vesile olan Başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Sağlık Bakanımız Sayın Dr. Fahrettin Koca’ya, eski Sağlık Bakanımız Sayın Recep Akdağ’a, AK Parti Milletvekillerimiz Sayın Bakanımız Veysel Eroğlu’na, Sayın Ali Özkaya’ya, Sayın İbrahim Yurdunuseven’e, AK Parti İl Başkanımız Sayın Hüseyin Sezen’e, AK Parti Sinanpaşa İlçe Başkanımız Sayın Nuri Köse’ye, Afyonkarahisar İl Sağlık Müdürümüz Sayın Serhat Korkmaz’a, değerli daire müdürlerimize ve vesile olan herkesten Allah razı olsun durmak yok çalışmaya devam. Allah devletimize milletimize zeval vermesin” dedi

Kaynak: Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: Düzağaç’ta, Aile, Sağlık, Merkezi, ve, 112, Acil, İstasyonu, hizmete, girdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'user_id': 'USER_ID'});