Haber
14 Şubat 2020 - Cuma 16:03 Bu haber 2003 kez okundu
 
Emirdağ Belediyesi yeni hizmet binasına kavuşuyor
Emirdağ Belediyesi yeni hizmet binasına kavuşuyor
GÜNDEM Haberi
Emirdağ Belediyesi yeni hizmet binasına kavuşuyor

 

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu’nun 56 proje arasında yer alan “Belediye Yeni Hizmet Binasında” sona gelindi. Başkan Koyuncu, Yeni hizmet binasının Emirdağ’a yakışır bir bina olacağını söyledi.

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu seçim öncesi söz verdiği projeleri teker teker hayata geçirmeye devam ediyor. Başkan Koyuncu 56 proje içerisinde yer alan “Belediye Yeni Hizmet Binasında” sona yaklaşıldı.

Yeni hizmet binası hakkında bilgiler veren Başkan Koyuncu, “Hali hazırda İş Merkezinin içerisinde hizmet veren belediye binamız mevcut durumu itibarıyla kapasite ve erişilebilirlik konusunda yetersiz kalmaktadır.

Merkeze yakın Emirdağ’ımıza yakışır ulaşımı kolay eski KYK Erkek öğrenci yurdu gerekli tetkik ve kontrolleri yapıldıktan sonra devir alınarak iç kaba onarım yapılmış ince dekorasyon için ihale süreci tamamlanmıştır.

Kısa süre içerisinde hizmet standardını yükselterek akıllı, teknolojik binamızda hizmet vereceğiz.

Eski binamız ise ek hizmet binası olarak Sosyal Market, Nikah Salonu v.b. belediyemiz bazı birim müdürlükleri ile hizmetine devam edecektir. Geçiş aşaması tamamlandıktan sonra eski hizmet binamız içinde ve dışında yeni bir projemiz faaliyete geçecektir” dedi.

Kaynak: Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: Emirdağ, Belediyesi, yeni, hizmet, binasına, kavuşuyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'user_id': 'USER_ID'});