İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Haber
07 Ağustos 2016 - Pazar 19:34 Bu haber 1247 kez okundu
 
EMPERYALİZMİN MAŞALARI BU SEFERDE ASKER KILIĞINA GİRDİ"
EMPERYALİZMİN MAŞALARI BU SEFERDE ASKER KILIĞINA GİRDİ"
GÜNDEM Haberi
EMPERYALİZMİN MAŞALARI BU SEFERDE ASKER KILIĞINA GİRDİ

MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin açıklamalarından satırbaşları:

Yurdun her köşesinden burada olan kardeşlerimi bağrıma basıyorum. Heyecanlarınız güç veriyor. Tüm Türkiye'yi hasretle kucaklıyorum. Üzerimiz de oynanan oyunlara karşı dik durdunuz. Türk Bayrağını yücelttiniz, şehitlerimize sahip çıktınız. Yeni bir dirilişin müjdesini verdiniz. Bahtiyarım Yeni Türkiye'nin yükselişini görüyorum.

 

"EMPERYALİZMİN MAŞALARI BU SEFERDE ASKER KILIĞINA GİRDİ"

Türkiye yeni seferine Yenikapı'dan başlıyor. 15 Temmuz'da son nefesi vermemizi gözlemlediler. FETÖ, savaş uçaklarıyla saldırdı. Bombalar ve kurşunlar üzerimize yağdı. 15 Temmuz yeni bir istila ve yıkım hamlesidir. Mondros'da çerçevesi çizilen plan 15 Temmuz'da yeniden gündeme getirilmiştir. Emperyalizmin maşaları bu sefer asker kılığına girdiler. Millete öldürücü darbe vurmak istediler. Türk vatanını çekemeyenler FETÖ'nün eline silah tuttuşturdu. 15 Temmuz'da TBMM'yi ve kurumları bomlayanlarla,Çanakkale Savaşı'nda bize bomba yağdıran aynı yolun yolcusudur.

Hangi vatan evladı 15 Temmuz akşamı olanları sinye çekebilirdi? İradenizi çalmak istediler reddettiniz. Yeri geldi tankın önüne yattınız, yere geldi kurşunların önüne yattınız. Çünkü siz Türk Milletisiniz, siz Türkiye'siniz. Türk Milleti, küresel senaryoların farkındadır. Bu vatan 3-5 teröristin keyfi söylemleriyle düşmeyecektir. Üzerinde yaşadığımız topraklar vatandır.

Kaynak: Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: EMPERYALİZMİN, MAŞALARI, SEFERDE, ASKER, KILIĞINA, GİRDİ"
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'user_id': 'USER_ID'});