Haber
22 Mayıs 2019 - Çarşamba 21:48 Bu haber 473 kez okundu
 
Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü 4. Olağan Genel Kurulunu gerçekleşti..
Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü 4. Olağan Genel Kurulunu gerçekleşti..
- Haberi
Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü 4. Olağan Genel Kurulunu gerçekleşti..

Afyonkarahisar Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü 4. olağan genel kurulunu gerçekleştirmek üzere üyeler ile birlikte iftar yemeğinde bir araya geldiler.

İftar yemeği ve genel kurula Sivil Toplumla İlişkiler müdürü Ahmet Nuri Gök ve  eşi, Afyonkarahisar Kent Konseyi Engelliler Meclisi Başkanı Mesut Yurt, kulübün kurucu başkanı Ali Dağtekin, TSD Afyonkarahisar şube başkanı Faruk Özkara, Retina Hastaları Dayanışma Derneği Başkan yardımcısı Öznur Kırman, Özel insanlar Derneği Şube başkanı Esra Işık, Afyon Trafik Yardımlaşma Gurubu yönetim kurulu üyesi Serkan Akyel, kulübün üyeleri ile aileleri katıldı.

Mevcut başkanımızın belirlemiş olduğu yeni yönetim kurulu üyelerimizden tam not alarak oy birliği ile yeni dönemde göreve başladı.

Yönetim kurulu üyelerimiz Başkan : Serap Güderler, Yönetim kurulu üyeleri; Mesut Yurt, Sinan Semih Gümüşsoy, Ali Güneş, Kenan Üstündağ, Kübra Saltık, Tahir Vurgun olarak belirlendi.

Genel kurul sonrası konuşma yapan Başkan Serap Güderler; "Eski yönetime bu güne kadar kulüb adına yapmış oldukları çalışmalardan dolayı teşekkür ederim yolumuza kaldığımız yerden azim ve kararlılıkla devam edeceğiz inşallah bizler sporun kardeşlik ruhuna uygun bir şekilde hareket ederek hiç bir ayrışmanın içinde yer almadan yeni yönetimimiz ve genç sporcularımız ile güçlü bir şekilde yolumuza devam edeceğiz diyerek tüm katılımcılara teşekkür ederim"; dedi.

Samimi bir ortamda gecen genel kurul sonunda üyeler ve sporcularla hatıra fotoğrafı çekilmesiyle 4. olağan genel kurulumuz sona erdi.

Bizleri yalnız bırakmayan tüm katılımcılara teşekkür ederiz; denildi.

 

Kaynak: Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: Engelliler, Gençlik, ve, Spor, Kulübü, 4., Olağan, Genel, Kurulunu, gerçekleşti..,
Yorumlar
Haber Yazılımı