Haber
22 Şubat 2020 - Cumartesi 11:41 Bu haber 2129 kez okundu
 
Eroğlu’ndan işadamlarının talebine jet çözüm
Eroğlu’ndan işadamlarının talebine jet çözüm
EKONOMİ Haberi
Eroğlu’ndan işadamlarının talebine jet çözüm

Eroğlu’ndan işadamlarının talebine jet çözüm

 

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu ile birlikte şehrimizin ekonomik değerlerinden olan OGAŞ Şekerleme Yönetim Kurulu Başkanı Celal Koca'yı ziyaret etti. Eroğlu, iş adamlarının Halk Bank ile ilgili talep ve önerilerini Halk Bank Genel Müdürü Osman Arslan'a iletti.

 

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Sezen, milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu ile birlikte Organize Sanayi Bölgesinde OGAŞ Şekerlemeyi ziyaret etti.

 

Halk Bank Genel Müdürü ile işadamını görüştürdü

 

Burada işadamlarının talep ve önerilerini dinleyen Eroğlu, Halk Bankası konusundaki bir talebe jet hızıyla Bankanın Genel Müdürü Osman Arslan’ı arayarak yanıt verdi. Eroğlu görüşme esnasında, OGAŞ Şekerleme Yönetim Kurulu Başkanı Celal Koca’ya telefonu uzatarak Koca’nın talebini Halk Bank Genel Müdürü’ne bizzat kendisinin iletmesini istedi.

Çok sayıda işadamının da hazır bulunduğu ziyarette Eroğlu’nun taleple ilgili Genel Müdür Arslan’ı araması işadamlarınca takdirle karşılandı. Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban ve Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay da ziyarete eşlik etti.

Kaynak: Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: Eroğlu’ndan, işadamlarının, talebine, jet, çözüm,
Yorumlar
Haber Yazılımı