Haber
13 Mart 2019 - Çarşamba 11:56 Bu haber 344 kez okundu
 
FİLİSTİNLİ YAZAR ZAHER ELBEK GENÇLERLE BULUŞTU
FİLİSTİNLİ YAZAR ZAHER ELBEK GENÇLERLE BULUŞTU
EĞİTİM Haberi
FİLİSTİNLİ YAZAR ZAHER ELBEK GENÇLERLE BULUŞTU

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Cumhuriyet Mahallesinde hizmet veren Afyonkarahisar Gençlik Merkezinde salon programları devam ediyor.

Gençleri kendi alanında deneyimli yazar veya konuşmacılar ile bir araya getirmek amacı ile yapılan salon programlarına bir yenisi daha eklendi.

Gençlik ve Spor Bakanlığımızın Gençlik Projeleri Destek Programı tarafından desteklenen bir projesi kapsamında, AKÜ İslami İlimler Fakültesi İslami Araştırmalar Kulübü tarafından ilimize konuk olarak getirilen Filistinli Yazar Zaher ELBEK’i Afyonkarahisar Gençlik Merkezinde ağırlandı. Yapılan söyleyişi kapsamında katılımcılar, Kutsal şehirler listesinde en önemli yere sahip olan ve nice peygamberin kokusunu alan, o kokuyu birçok medeniyete hissettiren Kudüs’ü birinci ağızdan Filistinli Yazar Zaher ELBEK’ten dinlediler. Kudüs’ün öneminden, tarihinden, yaşanılan sıkıntılardan bahseden yazar ELBERK, Türkiye’nin Filistin’e olan desteğinin önemine dikkat çekti. Gençlerin soruları cevaplanarak söyleyişi sonrasında Grup İstikametin solisti Ersin ÇEVİK Kudüs ile müzik dinletisi gerçekleştirdi.

Kaynak: Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: FİLİSTİNLİ, YAZAR, ZAHER, ELBEK, GENÇLERLE, BULUŞTU,
Yorumlar
Haber Yazılımı