Haber
07 Mayıs 2019 - Salı 10:51 Bu haber 1902 kez okundu
 
GENÇLİK KOLLARINDAN ZİYARET
GENÇLİK KOLLARINDAN ZİYARET
YEREL SECİMLER 2019 Haberi
GENÇLİK KOLLARINDAN ZİYARET

AK PARTİ GENÇLİK KOLLARINDAN ZİYARET

31 Mart'ta yapılan Mahalli İdareler Seçiminde Afyonkarahisar Belediye Başkanı seçilen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek'e yönelik tebrik ziyaretleri devam ediyor.   

 Mazbatasını alıp göreve başladığı 15 Nisan'dan bu yana, kurum idarecileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve Afyonkarahisar halkı, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek'i ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletiyor.Son olarak 31 Mart Seçim döneminde birlikte çalıştığı AK Parti Afyonkarahisar Gençlik Kolları Teşkilatı Başkan Zeybek’i ziyaret etti.

Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan Başkanlığı’nda gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Zeybek, konuklarıyla yakından ilgilendi. Seçim döneminde görev alan tüm teşkilat mensuplarına ayrı ayrı teşekkür eden Başkan Zeybek, “Bu zaferin kazanılmasında büyük emekleriniz var. Gece demeden, gündüz demeden gönül belediyeciliğini halkımıza anlattınız. Bu süreçte yanımızda olan herkese teşekkür ediyorum. İnşallah vaat ettiğimiz projelerimizi bir bir yerine getireceğiz” diye konuştu.

  Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ise Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e yeni görevinde başarılar dileyerek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Kaynak: Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: GENÇLİK, KOLLARINDAN, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'user_id': 'USER_ID'});