AFYONKARAHİSAR CANLI İZLE
Haber
28 Eylül 2019 - Cumartesi 10:56 Bu haber 413 kez okundu
 
GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ İLE GÖNÜLLER FETHEDİLİYOR
GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ İLE GÖNÜLLER FETHEDİLİYOR
YAŞAM Haberi
GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ İLE GÖNÜLLER FETHEDİLİYOR

 

           Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Hattatkarahisar Mahallesi'ni ziyaret ederek, Mahalle Muhtarı Mehmet Zorluer ile mahalle sakinlerinin talep ve sorunlarını dinledi.

                Her Cuma bir mahallede namazını kılıp daha sonra 'sorunları yerinde çözmek için' mahalle muhtarı ve mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Sorunları yerinde dinleyen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek'in bu haftaki adresi Hatatkarahisar Mahallesi oldu.

Seçim öncesinde, gittiği her noktada ve çıktığı her platformda, "Sorunları yerinde çözeceğiz" diyen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, göreve geldikten sonra, mahalle muhtarlarının ilettiği sorunları yerinde görüp incelemeye devam ediyor.              

                Başkan Zeybek, mahalle sakinleriyle görüşerek, sorunlarını ilk ağızdan dinledi. Belediye Meclis Üyeleri, Mahalle Muhtarı Mehmet Zorluer ve birim müdürleri de bu ziyarette kendisine eşlik etti.   Mahalle ziyareti sonrası Mecidiye Semt Pazarı’nda vatandaşlarımızla bir araya gelen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek,  Pazarcı esnafına bol kazançlar diledi, vatandaşlarımızla  sohbet etti.  Belediye Başkanı Mehmet Zeybek halka yakınlığı gönülleri yine fetih etti              

Kaynak: Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: GÖNÜL, BELEDİYECİLİĞİ, İLE, GÖNÜLLER, FETHEDİLİYOR, , , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı