Haber
11 Eylül 2019 - Çarşamba 10:04 Bu haber 1740 kez okundu
 
“HEMŞERİLERİMİZLE GÖNÜL KÖPRÜLERİMİZ VAR”
“HEMŞERİLERİMİZLE GÖNÜL KÖPRÜLERİMİZ VAR”
YAŞAM Haberi
   “HEMŞERİLERİMİZLE GÖNÜL KÖPRÜLERİMİZ VAR”

HOŞGELDİN BEBEK SETLERİ AİLELERLE BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR

Afyonkarahisar Belediyesi’nin sosyal belediyecilik anlayışıyla başlattığı “Hoşgeldin Bebek’ setleri, yeni doğan bebeklerle buluşmaya devam ediyor.

                     

“Hoşgeldin Bebek" projesini geliştirerek devam ettirdiklerini ifade eden Belediye Başkanı Mehmet Zeybek,  Afyonkarahisar Belediyesi olarak önce insan ilkesi ışığında daha sağlıklı kuşaklar yetişmesi ve sağlıklı bir toplum yapısının bâki kılınması için gayret gösterdiklerini ifade etti.

                Hayata geçirdikleri sosyal sorumluluk projeleriyle hemşerilerinin yanında olduklarını dile getiren Başkan Zeybek, "Afyonkarahisar Belediyesi olarak geçtiğimiz dönemlerde hayata geçen “Hoşgeldin Bebek” uygulamamızı geliştirerek ailelerimizle buluşturmayı sürdürüyoruz.  Bütün hizmetlerimizin temeline sevgiyi koyduk. ‘Hoşgeldin Bebek’ projemiz de uygulandığı ilk günden bugüne kadar yeni doğum yapan anneler ile bebek sahibi ailelerin bütçelerine katkı sağlamasının yanında, sevgi ve dayanışmanın üst seviyeye çıkmasında çok büyük katkı sunmuştur. Ne mutlu ki hemşerilerimizle gönül köprülerimiz var” diye konuştu.       

    “Hoşgeldin bebek’ setine sahip olmak isteyen ailelerimiz, yeni doğan bebeklerinin geçici kimlik belgeleri ile Belediyemiz Beyaz Masa’ya müracaat edebilirler.

Kaynak: Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: , , , “HEMŞERİLERİMİZLE, GÖNÜL, KÖPRÜLERİMİZ, VAR”, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı