ŞEHİR KAMERALARI
Haber
12 Eylül 2019 - Perşembe 14:42 Bu haber 1938 kez okundu
 
'Her zaman emrinizdeyiz'
'Her zaman emrinizdeyiz'
YAŞAM Haberi
'Her zaman emrinizdeyiz'

'Her zaman emrinizdeyiz'

 

İlimize yeni atanan İl Jandarma Komutan yardımcılara Jandarma Albay Erol Ürküt ve Jandarma Albay Halit Gülten, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesini ziyaret ettiler. Şehit fotoğrafları arasında görev arkadaşlarını gören komutanların ziyaretinde duygu dolu anlar yaşandı.

 

Yeni yapılan atamalar kapsamında İlimiz Jandarma Komutan yardımcılıklarına atanan Albay Erol Ürküt ve Albay Halit Gülten, dün Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesine bir ziyaret gerçekleştirdiler.

Dernek Başkanı İsmail Kumartaşlı, yönetimi, Şehit Aileleri ve Gaziler tarafından karşılanan Albay Ürküt ve Albay Gülten'in ziyaretinde Başkan Kumartaşlı, dernek faaliyetleri, Şehit Aileleri ve Gaziler hakkında Albay'lara detaylı bilgiler sundu.

Ziyarette Albaylar, Şehit ve Gazilerimizin fotoğraflarının olduğu bölümleri gezdiler. Şehit fotoğrafları arasında kendi görev arkadaşlarını gören Albaylar duygu dolu anlar yaşadılar.

Derneği çok beğendiklerini, derneğin etkin faaliyetlerini daha önceden de duyduklarını ve takdirle takip ettiklerini belirten Albay Ürküt ve Albay Gülten, Dernek Başkanı İsmail Kumartaşlı nezdinde tüm yönetimini kutladılar.

Şehit Aileleri ve Gazilerin her zaman, gece gündüz demeden emirlerinde olduklarını söyleyen Albaylar, "Onlar bizlere silah arkadaşlarımızın emaneti. Şehit Aileleri ve Gazilerimize hizmet etmek bizim en kutsal görevimizdir. Bu vatan böyle evlatlara sahip oldukça asla diz çökmeyecektir. Bayrağımız dalgalanacak, sınırlar değişmeyecek ve ezanımız bu topraklarda asla susmayacaktır. Bizleri gece-gündüz demeden arayabilirsiniz. Telefonlarımız sizler için 24 saat açık. Bizi aramanız yeterli. Bundan sonra inşallah birlikte hizmet edeceğiz. Tüm Şehitlerimize Allah'tan rahmet, Gazilerimize acil şifalar diliyoruz" dediler.

Ziyaretten memnuniyetini dile getiren Dernek Başkanı İsmail Kumartaşlı'da bu anlamlı davranışlarından dolayı Albay Ürküt ve Albay Gülten'e tüm Şehit Aileleri ve Gaziler adına teşekkür etti.

Albaylar ziyaret sırasında dernekte bulunan Şehit Aileleri ve Gaziler ile de bir süre sohbet ettikten sonra, ziyaret defterine duygularını yazdılar.

Kaynak: Editör:
Etiketler: 'Her, zaman, emrinizdeyiz',
Yorumlar
Haber Yazılımı