Haber
22 Şubat 2017 - Çarşamba 11:32 Bu haber 2173 kez okundu
 
İL BAŞKANI YURDUNUSEVEN, AGD VE AGC’Yİ ZİYARET ETTİ
İL BAŞKANI YURDUNUSEVEN, AGD VE AGC’Yİ ZİYARET ETTİ
GÜNDEM Haberi
İL BAŞKANI YURDUNUSEVEN, AGD VE AGC’Yİ ZİYARET ETTİ

 

 

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Av. İbrahim Yurdunuseven, 16 Nisan’da yapılacak Anayasa değişikliği halk oylaması çerçevesince basın yayın organlarının temsilcileri olan AGD ve AGC Başkanlarını ziyaret etti.

 

Sivil Toplum Kuruluşlarının (STK) temsilcilerine yönelik ziyaretlerine devam eden AK Parti İl Başkanı Av. İbrahim Yurdunuseven, Afyonkarahisar Gazeteciler Dayanışma Dernek (AGD) Başkanı Mehmet Abdioğlu ile Afyonkarahisar Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Mehmet Emin Güzbey’i ziyaret etti. İlk olarak AGD Başkanı Mehmet Abdioğulları’nı ziyaret eden İl Başkanı Yurdunuseven, konuşmasında medyanın önemine vurgu yaptı. ‘Anayasa değişikliği ve Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi’ konusunda Abdioğlu ile fikir alış verişinde bulunan Yurdunuseven, tıkanan sistemin yeniden işler hale gelmesi için anayasa değişikliği halk oylamasının yapılacağını dile getirdi. İl Başkanı Yurdunuseven’e Başkan Abdioğlu, kitap hediye ederek, her zaman milletin yanında yer aldıklarını dile getirdi. Dernek olarak yaptıkları çalışmalardan bahseden Abdioğlu, özellikle Başkan Yurdunuseven’den ev sahibi olmak isteyen gazetecilere TOKİ konusunda destek olmasını istedi. Gerekli başvuruları yaptıklarını söyleyen Abdioğlu, İl Başkanı Yurdunuseven’e başvuru evrakının bir örneğini takdim etti.

 

MİLLETİMİZİN HİZMETKÂRIYIZ

AGD ziyaretinin ardından AGC Başkanı Mehmet Emin Güzbey’i de ziyaret eden İl Başkanı Yurdunuseven, Güzbey’e çalışmalarında başarılar diledi. Afyonkarahisar’a yapılan ve yapılması planlanan projelerle ilgili AGC Başkanı Güzbey ile sohbet eden Yurdunuseven, son 15 yılda Afyonkarahisar’a önemli yatırımlar yapıldığını bu yatırımların artarak devam ettiğini ifade etti. AK Parti hükümetleri döneminde eğitimden sağlığa, ulaşımdan baraj ve göletlere kadar sayısız yatırım ve hizmetin yapıldığına dikkat çeken Yurdunuseven, “Bizler Afyonkarahisar’ın efendisi değil, hizmetkârıyız. Afyonkarahisar’ımıza hizmet etmeye devam edeceğiz. Orman ve Su İşleri Bakanımız Sayın Veysel Eroğlu, Milletvekillerimiz Av. Ali Özkaya ve Hatice Özkal, şehrimize yatırımların artarak devam etmesi için çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyorlar” dedi. AK Parti heyetinin ziyaretinden duyduğunu memnuniyeti dile getiren AGC Başkanı Güzbey, İl Başkanı Yurdunuseven’e çalışmalarında başarılar diledi. İl Başkanı Yurdunuseven ve Güzbey anayasa değişikliği ve halk oylaması ile ilgili bir süre fikir alış verişinde bulundular. Yurdunuseven, AGC Başkanı Güzbey’e ‘Anayasa değişikliğini’ anlatan ‘Evet’ kitapçığını takdim etti. İl Başkanı Yurdunuseven’e AGD ve AGC ziyaretlerinde İl Başkan Yardımcısı Mustafa Ötken, İl Kadın Kolları Başkanı Av. Ferda Ertürk ve Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser eşlik etti. 

Kaynak: (AJANSLAR) - AJANSLAR Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: İL, BAŞKANI, YURDUNUSEVEN, AGD, AGC’Yİ, ZİYARET, ETTİ
Yorumlar
Haber Yazılımı