Haber
28 Mayıs 2019 - Salı 09:26 Bu haber 426 kez okundu
 
İnternet Gazetecileri Derneği İftarda Buluştu.
İnternet Gazetecileri Derneği İftarda Buluştu.
GÜNDEM Haberi
İnternet Gazetecileri Derneği İftarda Buluştu.

İftar yemeği sonrasında basın mensuplarına kısa bir açıklama yapan Afyonkarahisar İnternet Gazetecileri Derneği Başkanı Ahmet Uçmak;

“İnternet Gazetecileri olarak, afyonkarahisarda görev yapan kardeşlerimizle bu gün iftar programında bir araya geldik. Bizleri kırmayarak, uzaktan ve yakından programımıza teşrif eden camiamıza teşekkür ediyorum.

Amacımız Mübarek Ramazan ayının hazzından ve maneviyatından bir nebze de olsa birlik beraberlik ve kardeşlik duyguları içerisinde aynı ortamı paylaşmaktı. Herkese teşekkür eder saygılarımı sunarım “ İfadelerine yer verdi. Programa Afyonkarahisar Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi Başkanı Şerife Münire Burcu, Afyonkarahisar İnternet Habercileri Derneği Başkanı İsmail Ögeday, İnternet Gazetecileri Dernek üyeleri ve çok sayıda basın mensubu katıldı.

Program çakışması nedeni ile, programa sonradan katılan Basın Yayın Derneği Başkanı Sezer Küçükkurt ve Ege Gazetecileri Konfederasyonu Başkanı Mehmet Abdioğulları, Düzağaç Belediye Başkanı Muammer Işıklı’da Uçmak’a teşekkür etti. Program gecenin ilerleyen saatlerine kadar sohbet havasında devam etti.

Kaynak: Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: İnternet, Gazetecileri, Derneği, İftarda, Buluştu.,
Yorumlar
Haber Yazılımı