Haber
18 Ağustos 2016 - Perşembe 19:32 Bu haber 1558 kez okundu
 
MEMUR-SEN’E BAĞLI SENDİKA BAŞKANLARINDAN TEŞEKKÜR ZİYARETİ
MEMUR-SEN’E BAĞLI SENDİKA BAŞKANLARINDAN TEŞEKKÜR ZİYARETİ
GÜNDEM Haberi
MEMUR-SEN’E BAĞLI SENDİKA BAŞKANLARINDAN TEŞEKKÜR ZİYARETİ

 

        Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Memur Sen’e bağlı sendika başkanlarını makamında kabul etti.15 Temmuz kanlı darbe girişimini şiddet ve nefretle kınadıklarını bildiren Memur- Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Abdülkadir Hız, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a demokrasi meydanlarında yaptığı öncülükten dolayı teşekkürlerini sundu.

BELEDİYEMİZ ÖNCÜLÜK ETTİ

Türkiye'nin bağımsızlığını, milletin özgürlüğünü, birlik ve beraberliğini hedef alan darbe teşebbüsünü şiddetle kınadıklarını kaydeden Memur-Sen İl Temsilcisi, Sağlık Sen Şube Başkanı Abdülkadir Hız, 27 gün boyunca meydanlarda Afyonkarahisar halkının milli iradeye sahip çıktığını söyleyerek demokrasi nöbetine katılan vatandaşlarımıza hizmet eden ve kolaylık sağlayan Belediye personeline de şükranlarını sundu.

AFYONKARAHİSAR DEVLETİ VE HÜKÜMETİNE SAHİP ÇIKTI

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ise Afyonkarahisarlıların demokrasiye sahip çıkarak devleti ve hükümetinin yayında olduğunu gösterdiğini söyledi.  Afyonkarahisar Belediye personeli olarak 27 gün boyunca 7/24  meydanlarda işadamlarımız ve sivil toplum örgütleriyle birlikte halkımızın ihtiyaçlarını giderme noktasında büyük çaba gösterdiklerini ifade eden Başkan Çoban ziyaretlerinden dolayı Memur Sen’e bağlı sendika başkanlarına teşekkür etti.

Kaynak: (Afyonkarahisar Belediyesi) - Afyonkarahisar Belediyesi Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: MEMURSEN’E, BAĞLI, SENDİKA, BAŞKANLARINDAN, TEŞEKKÜR, ZİYARETİ
Yorumlar
Haber Yazılımı