Haber
23 Şubat 2020 - Pazar 13:05 Bu haber 1700 kez okundu
 
MHP KURMAYLARI DÖĞERDE BULUŞTU
MHP KURMAYLARI DÖĞERDE BULUŞTU
GÜNDEM Haberi
MHP KURMAYLARI DÖĞERDE BULUŞTU

“Afyonkarahisar’ımıza en iyi hizmeti sunmak için çaba sarfediyoruz”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanlığı tarafından her ay düzenlenen ilçe ve belediye başkanları istişare toplantısının 3.sü Döğer beldesinde gerçekleşti. Toplantı da konuşan İl Başkanı Mehmet Kocacan, “Birlik ve beraberliğin pekiştiği toplantılarımızda Afyonkarahisar’ımıza en iyi hizmeti sunmak için çaba sarfediyoruz” dedi.

 

 

MHP İl Başkanlığı tarafından her ay düzenlenen ilçe ve belediye başkanları istişare toplantısının 3.sü Döğer beldesinde gerçekleşti. İl Başkanı Mehmet Kocacan başkanlığında gerçekleşen toplantıya il teşkilatı, ilçe başkanları ve belediye başkanları katıldı. MHP heyeti, Döğer Belediye Başkanı Mehmet Demirel’in ev sahipliğinde Emre Göl’ünde bir araya geldi. Toplantının açılış konuşmasını yapan MHP İhsaniye İlçe Başkanı Şaban Çabuk, toplantıya katılım sağlayan herkese teşekkür etti. Döğer beldemizde MHP heyetini misafir etmekten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Çabuk, hem başkanlık döneminde ilçe başkanlığı dönemindeki tecrübelerini paylaştı.

 

Başkan Demirel çalışmalarını anlattı

İstişare toplantısının ev sahipliğini yapan Döğer Belediye Başkanı Mehmet Demirel ise böyle bir toplantıyı Döğer beldesinde düzenlemesinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek herkese teşekkür etti. İlçe başkanlarına ve belediye başkanlarına yaptığı hizmetleri ve hayata geçirmeyi düşündüğü projeleri anlatan Başkan Demirel, Döğer ile ilgili istek ve taleplerini de dile getirdi. Başkan Demirel, Döğer’in ilçe olma konusunda elinden gelen desteği veren MHP Milletvekili Mehmet Taytak’a da teşekkür etti.

 

“Birlik ve beraberliğimizi pekiştiriyoruz”

Toplantının başkanlığını yapan MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, ilçe ve belediye başkanlarının istek ve taleplerini dinledi. Kocacan, “Her ay düzenlediğimiz ilçe ve belediye başkanları istişare toplantısını bu ay Döğer beldesinde gerçekleştik. Ev sahipliğinden dolayı Döğer Belediye Başkanı Mehmet Demirel’e ve İhsaniye İlçe Başkanı Şaban Çabuk’a teşekkür ediyorum. 3.sünü gerçekleştirdiğimiz toplantılarımız birlik ve beraberliğimiz ve parti içi kaynaşma açısından önemli buluyorum. Toplantılarımızda hem ilçe başkanlarımız hemde belediye başkanlarımız yaşadıkları sıkıntıları ve istek ve taleplerini dile getiriyorlar. Hem ilçe başkanlarımız hem belediye başkanlarımız ve il yönetimimiz birbirlerini daha iyi tanıyorlar ve birlik ve beraberlik içerisinde Afyonkarahisar’ımıza en iyi hizmeti sunmak için çaba sarfediyoruz. Toplantıya katılım sağlayan herkese teşekkür ediyorum. Toplantılarımız devam edecektir. MHP Afyonkarahisar Eski Belediye Meclis Üyesi Mehmet Soner’inde vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhuma Allahtan rahmet, kederli ailesine başsağlığı dileriz” dedi.

 

Kaynak: Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: MHP, KURMAYLARI, DÖĞERDE, BULUŞTU,
Yorumlar
Haber Yazılımı