Haber
13 Aralık 2019 - Cuma 09:31 Bu haber 1204 kez okundu
 
MHP’li Başkanlar Döğer’de buluştu
MHP’li Başkanlar Döğer’de buluştu
SİYASET Haberi
MHP’li Başkanlar Döğer’de buluştu

MHP’li Başkanlar Döğer’de buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Belediye Başkanları, Döğer Belediye Başkanı Mehmet Demirel’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

31 Mart yerel seçimlerinde Döğer kasabasından belediye başkanı adayı olan ve belde halkının teveccühü ile belediye başkanı seçilen Mehmet Demirel’e, başkanlar hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarete MHP İhsaniye İlçe Başkanı Şaban Çabuk, Sülün Belediye Başkanı Şükrü Bacak, Karacaören Belediye Başkanı Muhterem Algül, Fethibey Belediye Başkanı Mustafa Özdemir ve Beyyazı Belediye Başkanı Asım Altıntaş katıldı.

 

“Birlik beraberlik içinde çalışacağız”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Döğer Belediye Başkanı Mehmet Demirel, başkanlarla belediyenin yaptığı çalışmalar hakkında istişarelerde bulundu. Başkan Demirel, “Başkanlarımızın ziyareti beni son derece memnun etmiştir.

Başkanlarımızla beraber belediye çalışmaları konusunda istişarelerde bulunduk.

Birlik ve beraberlik içerisinde hem beldemize hemde başkanlarımızın beldelerinde yaşayan vatandaşlarımıza en iyi hizmeti etmek için fikir birliğine vardık.

Belediye başkanlarıma ziyaretinden dolayı tekrar teşekkür ediyorum” dedi. Belediye başkanları ise Döğer Belediye Başkanı Mehmet Demirel’e başarılar dileyerek, her zaman yanında olduklarını ifade ettile

Kaynak: Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: MHP’li, Başkanlar, Döğer’de, buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'user_id': 'USER_ID'});