Haber
01 Temmuz 2019 - Pazartesi 09:51 Bu haber 779 kez okundu
 
MHP’li Başkanlara ‘Üretken Belediyecilik Anlayışı’ anlatıldı
MHP’li Başkanlara ‘Üretken Belediyecilik Anlayışı’ anlatıldı
SİYASET Haberi
MHP’li Başkanlara ‘Üretken Belediyecilik Anlayışı’ anlatıldı

 

Milliyetçi Hareket Partisi'nin Türkiye genelinde en fazla belediyeyi kazandığı Afyonkarahisar’da, İl Başkanlığıtarafındanbelediye başkanlarına eğitim semineri düzenlendi.  Seminerde belediye başkanlarına MHP’nin ‘Üretken Belediyecilik Anlayışı' anlatıldı.

 

Seminere, MHP Genel Başkan Yardımcısı, Ankara Milletvekili Sadir Durmaz, MYK Üyesi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Mahalli İdareler Araştırma ve Geliştirme Merkezi Başkanı, İç İşleri Bakanlığı Mahalli İdareler Başkontrolörü Halil Memiş, MHP Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet Kocacan, Merkez İlçe Başkanı Fahri Fevzi Kartal, Ülkü Ocakları Başkanı Abdurrahman Timur Bayram, il yönetimleriyle birlikte çok sayıda belediye başkanı katıldı.

'BÜTÜNCÜL YAKLAŞIM, BİRLİKTE YÖNETİM’ SLOGANI İLE YOLA ÇIKTIK

Toplantıyı değerlendiren MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan,'Üretken Belediyecilik, Bütüncül Yaklaşım, Birlikte Yönetim’ anlayışı ile vatandaşlara hizmet vermeyi hedeflediklerini söyledi. Türkiye genelinde yeni seçilen ve mevcut belediye başkanlarına MHP’nin üretken belediyecilik anlayışı ile ilgili eğim seminerleri verilmeye başlandığını belirten Kocacan, Afyonkarahisar’da da il genelinde bulunan MHP’li belediye başkanlarına geçtiğimiz haftasonu eğitim semineri verildiğini ifade etti. Kocacan,  “Güçlü politika ve hedeflerde birleşmek ve bir arada yaşama kültürünü pekiştirmek Milliyetçi Hareket Partisi'nin birleştirici belediyecilik anlayışının esasını oluşturmaktadır. Belediye başkanlarımız seçildikten sonra sadece bizi seçen vatandaşlarımıza değil, herkese eşit ve adil hizmet etmeye başlamıştır. Parti rozetimizi bir kenara bırakıp oy veren vermeyen herkesin belediye başkanı olduk. Ayrıştıran değil, birleştiren belediyecilik anlayışıyla hizmet etmekteyiz” dedi.

Kaynak: Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: MHP’li, Başkanlara, ‘Üretken, Belediyecilik, Anlayışı’, anlatıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı