Haber
07 Ekim 2016 - Cuma 13:14 Bu haber 1337 kez okundu
 
MHP İl Baskanı Raşit Demirel, şehitlerin kemiklerini sızlatacak,
MHP İl Baskanı Raşit Demirel, şehitlerin kemiklerini sızlatacak,
GÜNDEM Haberi
MHP İl Baskanı Raşit Demirel, şehitlerin kemiklerini sızlatacak,

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar İl Başkanı Raşit Demirel, şehitlerin kemiklerini sızlatacak, ruhlarına azap çektirecek kıyaslamalardan vazgeçilmesi gerektiğini söyledi.

MHP İl Başkanı Demirel, yaptığı açıklamada, terör örgütü PKK'nın FETÖ'nün boşluğunu doldurmaya çalıştığını söyledi.

Her gün bir ya da birkaç şehit haberi aldıklarını kaydeden Demirel, "Terör örgütü PKK, FETÖ'nün boşluğunu doldurmak için FETÖ' nün bıraktığı yerden var gücüyle saldırmaktadır. Her gün yüreğimize ateşler düşerken, ciğerlerimiz yanmaktadır." dedi.

Demirel, 15 Temmuz'da FETÖ, terörle mücadelede PKK tarafından şehit edilen askerlerin, Türk Milleti'nin gönlünde taht kurduklarını aktardı.

"Tablo bu kadar hazinken, 15 Temmuz şehitleriyle terörle mücadele şehitleri arasında bir ayrım yapmak da bize göre doğru değildir." diyen Demirel, şöyle konuştu:

"Ziyaret ettiğimiz şehit ailelerinin bu konuda haklı olarak serzenişlerini dinliyor ve cevap veremediğimiz için de yutkunup kalıyoruz. Şehitlerimizin yeri gönüllerimizde, tanımı ise yüce kitabımız Kur'an-ı Kerim'de yazılmıştır. 15 Temmuz'da tarih yazan şehitlerimizin hakkını ne kadar ödeyemezsek, terörle mücadele de emsalsiz mücadele göstererek canlarını seve seve feda eden kahramanlarımızın hakkını da bir o kadar ödeyemeyiz. Şehitlerimizin kemiklerini sızlatacak, ruhlarına azap çektirecek kıyaslamalardan vazgeçilmelidir. Şehitlerimizin hepsi kahramandır ve hepsi de bizim için değerlidir."

Kaynak: Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: MHP, İl, Baskanı, Raşit, Demirel, şehitlerin, kemiklerini, sızlatacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'user_id': 'USER_ID'});