AKP UST BANNER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Kayyumlu belediyelere 3 kriter
Kayyumlu belediyelere 3 kriter
Haber
10 Şubat 2019 - Pazar 19:58 Bu haber 290 kez okundu
 
Milletvekili Özkaya Karaadilli’de Seçim Bürosu Açılışını Yaptı
Milletvekili Özkaya Karaadilli’de Seçim Bürosu Açılışını Yaptı
YEREL SECİMLER 2019 Haberi
Milletvekili Özkaya Karaadilli’de Seçim Bürosu Açılışını Yaptı


AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Anayasa Komisyon Başkanvekili Avukat Ali Özkaya 31 Mart 2019 Yerel Seçimler kapsamında çalışmalarına AK Parti Karaadilli Belde Teşkilatını ziyaret ederek, seçim bürosunun açılışını yaparak sürdürdü.
Milletvekili Özkaya burada AK Parti Karaadilli Belde Teşkilatını ziyaret ederek, parti üyeleri ve vatandaşlarla bir araya geldi. Milletvekili Özkaya vatandaşlarla ayaküstü bir süre hasbihal ederek, karşılıklı bilgi alışverişlerinde bulundu. Milletvekili Özkaya vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılanırken, Karaadilli halkı Özkaya’yı bağrına bastı.  Akabinde seçim bürosu açılışını gerçekleştiren Milletvekili Ali Özkaya seçim bürosunun hayırlara vesile olmasını dileyerek, AK Parti Karaadilli Belediye Başkan Adayı Mesut Ulusoy ve Mevcut Belediye Başkanı Ahmet Yaman başta olmak üzere Belde Başkanı Veli Yaman, Gençlik Kolları Başkanı Miraç Kaymak ve parti üyelerine seçim sürecinde başarılar diledi. 
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Anayasa Komisyon Başkanvekili Avukat Ali Özkaya ziyaretleri esnasında konuyla ilgili açıklamalarında, ‘’Karaadilli Belde Teşkilatımızı ziyaret ederek, seçim büromuzun açılışını ilk gün ki aşkla büyük bir coşkuyla gerçekleştirdik. Burada Kıymetli Belediye Başkan Adayımız Mesut Ulusoy, Mevcut Belediye Başkanımız Ahmet Yaman, Belde Başkanımız Veli Yaman, Gençlik Kolları Başkanımız Miraç Kaymak ve parti üyelerimiz ile beraber Karaadilli Beldemizin sorunlarını ele alarak, projelerle ilgili karşılıklı bilgi alışverişlerinde bulunduk. İnşallah Karaadilli Beldemiz AK Belediyecilik ile Hizmetlerimiz artarak devam edecek. Bizler her zaman daima millet daima hizmet parolasıyla çıktığımız mübarek yolda ilerlemeyi hedefledik. Başardık ve başarmaya devam edeceğiz. Durmak yok yola devam’’ dedi.

Kaynak: Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: Milletvekili, Özkaya, Karaadilli’de, Seçim, Bürosu, Açılışını, Yaptı,
Yorumlar
Haber Yazılımı