AFYONKARAHİSAR CANLI İZLE
Haber
02 Ağustos 2019 - Cuma 20:52 Bu haber 889 kez okundu
 
Milletvekili Yurdunuseven, AFİHAD’ı ziyaret etti
Milletvekili Yurdunuseven, AFİHAD’ı ziyaret etti
GÜNDEM Haberi
Milletvekili Yurdunuseven, AFİHAD’ı ziyaret etti


AK Parti Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, Afyonkarahisar İnternet Habercileri Derneğini (AFİHAD) ziyaret etti. 
Afyonkarahisar İnternet Habercileri Derneği (AFİHAD) AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven’i misafir etti. 24 Temmuz Basın Bayramı öncesi ve sonrası yoğun programı nedeniyle AFİHAD’ı ziyaret edemeyen Milletvekili Yurdunuseven, dün ziyaret ederek basın mensuplarını tebrik etti. 
Karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ziyarette İnternet Habercileri Derneği Başkanı İsmail Ögeday, dernek hakkında bilgiler vererek, yaptıkları ve yapacakları projeleri anlattı. 
Milletvekili Yurdunuseven ise, “24 Temmuz Basın Bayramı öncesi ve sonrası yoğun programım nedeniyle AFİHAD’ı ziyaret edememiştim. Tüm basın mensupları ve dernek üyelerinizi tebrik ederim. En kısa zamanda çağın getirdiği internet haberciliğinin kanun çerçevesine alınarak, diğer basın kuruluşlarıyla aynı statüde olmasını temenni ediyorum. Bu konuda ben de gereken çalışmaları yürüteceğim. Başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim” dedi. 
Milletvekili Yurdunuseven’in ziyaretinde Başkan Yardımcısı Mustafa Dağhan, dernek üyeleri Gökhan Kocaaslan ve Miraç Erbaş’ta hazır bulundu.

Kaynak: Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: Milletvekili, Yurdunuseven,, AFİHAD’ı, ziyaret, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı