Haber
08 Aralık 2019 - Pazar 13:47 Bu haber 1575 kez okundu
 
Milliyetciler İstişare toplantısınında Biraraya Geldi.
Milliyetciler İstişare toplantısınında Biraraya Geldi.
GÜNDEM Haberi
Milliyetciler İstişare toplantısınında  Biraraya Geldi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, İl Yönetimi ve İlçe Başkanları ile bir araya geldi.  Atlıspor kulübünde ilçe başkanlarıyla kahvaltı da buluşan Milletvekili Taytak daha sonra Korel Termal otele geçerek istişare toplantısı gerçekleştirdi. İstişare toplantısına İl Başkanı Mehmet Kocacan,Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Doğan Şimşek, Belediyelerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ahmet Kahveci, İl Sekreteri Beytullah Bostancı ve 18 ilçe başkanı katıldı.

 

İstişare toplantısının açılış konuşmasını yapan Milletvekili Taytak, Türkiye, il ve parti gündemiyle ilgili başkanları bilgilendirdi. Taytak, “Afyonkarahisar’ımızda, bilge liderimiz Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Beyi temsil eden, Milliyetçi Hareket Partisi'nin sancağını taşıyan il ve ilçe başkanlarımızla beraber çıktığımız bu yolda emin adımlarla ilerlemekte, güzel işlere imza atmaktayız. İl Başkanımız Mehmet Kocacan’a, Belediyelerimizden Sorumlu İl Başkan Yardımcımız Ahmet Kahveci’ye, Teşkilatlarımızdan Sorumlu İl Başkan Yardımcımız Doğan Şimşek’e ve İl Sekreterimiz Beytullah Bostancı’ya teşekkürlerimi sunarım. Dava adamı inanç ve iman adamıdır. İl ve ilçe başkanlarımız davasını özümsemiş, sorumluluğu ağır, hakkın yanında olan, yolundan vazgeçmeyen, eğilmeyen, ezmeyen davası vatan olan sancaktarlardır. 31 Mart seçimlerinden sonra da her gününü seçim günü gibi çalışıp, bulundukları ilçelerde ülküdaşlarımızın sorunlarını dile getiren sıcak, soğuk, düğün, cenaze demeden ülküdaşlarımızla ve hemşehrilerimizle kol kola hareket eden bir yapının içerisindeyiz. Ülküdaşlarımızla, genel merkezimiz, kutlu dergahımız arasında her zaman köprü olmuş, iyiliğe vesile, haksızlığa dur diyenlerle yola çıkmış olmaktan mutluluk duyuyorum. Siz değerli başkanlarımızın bize ilettikleri her talebe elimizden geldiğince cevap veriyor çözüm arıyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde il ve ilçe başkanlarımızla beraber çıktığımız bu yolda hak davamıza ve yüce Türk milletimize zeval vermesin” dedi.

 

Milletvekili Taytak’ın konuşmasının ardından İlçelerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Doğan Şimşek yapılan ve yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Daha sonra başkan sırasıyla ilçe ve beldeleri hakkında bilgiler verdi.

Kaynak: Editör: Faruk Kılınç
Etiketler: Milliyetciler, İstişare, toplantısınında, , Biraraya, Geldi.,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'user_id': 'USER_ID'});